Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas hülyeséget csináltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas hülyeséget csináltam. Elmondjam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek nagyon bejött egy srác(még most is bejön neki xD) és megkért,hogy haverkodjak össze a sráccal és kérdezzem meg,hogy van-e barátnője,ha nincs,akkor ki jön be neki,meg ilyenek.Én nem ismertem a srácot,nem is láttam.A bnőm megadta az msn-jét én fel is vettem,tök jókat beszélgettünk(egyszer este 9-kor kezdtük és hajnali 2-kor fejeztük be xD)és azt vettem észre,hogy nagyon bejön a srác.A bnőmnek nem mertem elmondani,csak annyit mondtam,hogy még nem tudtam beszélni a sráccal:S.Kiderült,hogy a srác egyik legjobb haverja a szomszédunk és tnap(szilveszterkor) egyedül voltam itthon(anyáék elmentek a barátaikhoz,öcsém az egyik ovis barátjánál "bulizott",ahogy ő mondta xD)és a srác meglátott,amikor a kertbe kimentem megkeresni a cicának és kérdezte,hogy nem jöhetne-e át,mert a haverjai eléggé uncsi most.Én mondtam,hogy oké,jöjjön.Először csak beszélgettünk,utána kitalálta,hogy felelsz vagy merszezzünk.Én belementem és az egyik feladatnál azt mondta,hogy ha bátor vagyok,akkor csókoljam meg...Én nem tudom,hogy miért,de megtettem :$.Utána mondta,hogy nagyon bejövök neki és hogy járni szeretne velem.Én mondtam,hogy nekem is nagyon tetszik ő és mondtam hogy oké,járjunk,de ne mondja el senkinek.
2011. jan. 1. 22:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Ezután megint elkezdtünk csókolózni,a srác többet is akart és én is benne lettem volna,de mondtam,hogy inkább ne és kérdezte,hogy miért,én pedig elmondtam neki,hogy a barátnőm mit érez iránta.

15/L

2011. jan. 1. 22:59
 2/21 anonim válasza:
szép kis szitu. xd elöbb utóbb úgyis megtudja de arra készülj fel h tuti összefogtok veszni. ha csak nem ér többet neked a barátságotok és ink ott hagyod a palit...
2011. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

szóval azért nem akartál aznap este többet, mert a bnőd így érez iránta, nem azért, mert kb 10 perce ismered??ez vicc


Amúgy gyorsan mond el a bnődnek, ez egy gerinctelen húzás volt.

2011. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy hülye helyzet és az a baj,hogy nem tudok dönteni...:S

A barátnőmmel már 3 éves korunk óta jóban vagyunk és ő az,aki az összes titkomat tudja.

A srácot pedig,nem tudom,hogy miért,de nagyon imádom :D.És olyan szar volt,ma is felhívott a barátnőm és pont a fiúnál voltam(nem úgy!) és kérdezte a bnőm,hogy milyen volt a szilveszter,mert hogy az övé halál unalom volt(mert az unoka tesójáéknál kellett lennie),én pedig azt hittem,hogy rosszul leszek,mert még szinte soha nem hazudtam neki.És amikor mondtam,hogy semmi különös nem volt rögtön kérdezte,hogy mi a baj :S.Szóval most nem tudom,hogy mit csináljak,mert folyton arról beszél(most is msn-en),hogy milyen jó lenne,ha össze hoznám azzal a sráccal.

2011. jan. 1. 23:10
 5/21 anonim ***** válasza:
51%

23:04-nek

Nem 10 perce ismerte te szerencsétlen...Amúgy adagold be szép lassan a barátnődnek,mond meg neki hogy mi a szitu,és ha olyannyira nagy barátnők vagytok akkor nem rág be.

2011. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utcsó:Nem 10 perce ismertem...már akkor kb.3 hónapja jóban voltunk,csak a bnőmnek nem mertem elmondani xD
2011. jan. 1. 23:11
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond el a b.nődnek. Megérdemli hogy elmond. Nagyon csúnyán átverted. Egy fiúnak nem szabadna fontosabbnak lennie mint egy barátságnak. Főleg úgy hogy szerintem a srác csak a szexre utazik. Utána pedig szépen elhagyna.
2011. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

És a legnagyobb gond az,hogy nem is tudok a szemébe hazudni az embereknek,mert olyankor nagyon kell nevetnem(nem tudom,hogy miért ) és néha elkezd remegni a kezem is :S

és ezt a barátnőm nagyon jól tudja

2011. jan. 1. 23:13
 9/21 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el neki,ne húzd tovább.Igy talán nem fog neki annyira rosszul esni,mintha mástól tudná meg.Én a te helyedben hagynám a srácot.A barátságotok sokkal fontosabb,főleg,hogy irtad 3éves korotok óta ismeritek egymást.
2011. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki msn-en :S

sztem eléggé kiakadt,mert nem írt vissza semmit,csak kitett a gyorsüzihez egy széttört szivet és egy sírós arcot

próbáltam hívni,de folyton kinyomja a telefont

ezt most elmeséltem daninak(a srácnak) és ő azt mondta,hogy most hagyjam inkább,majd megnyugszik,de nem tudom,hogy mit csináljak :(

2011. jan. 1. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!