Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszerre szeretjük, és egyszerre utáljuk, ha a nő uralkodik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, megfogalmazódott-e már bennetek a kérdés, illetve hogy ti hasonlót éreztek-e. Én úgy érzem, hogy az énem egyik része vezetni, irányítani akarja a nőt, a másik részem pedig pont azt szeretné, hogy ő diktáljon. Persze ez embertípustól is függ, de mégis mi lehet ennek a magyarázata, és hogyan tudnék végérvényesen dűlőre jutni, hogy melyik stílus áll hozzám közelebb? Egyáltalán egészséges-e ez az állapot, ill. kell-e változtatni rajta?


Még egy kérdés, ami inkább a lányokhoz szól:

Ti is küszködtök hasonló "problémával" a fiúkkal kapcsolatban?


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!


21/F


2011. jan. 1. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
nem volt dolgod még komolyabb nővel, ezért nem tudsz dönteni.
2011. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem szeretem, ha a nő irányít.

24 F

2011. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Teljesen igazad van, sőt igazából még semmilyen nővel nem volt dolgom. De ha lett volna is, akkor már egyértelmű lenne?


Másodiknak: Ez mindig így volt?


Másoktól is várok további válaszokat és köszi az eddigieket.

2011. jan. 1. 23:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos...nekem meg az a véleményem, hogy egy párkapcsolat nem az irányításról szól!


Nem szeretem ha irányítanak, ugyanis vannak önálló, saját gondolataim, nekem ne szabja meg senki, hogyan éljek, viszont én se akarom megszabni a másik életét, mert nem vagyok az anyja, nem gyereket akarok magam mellé, hanem FÉRFIT!


Lehet, szexuálisan felizgat, ha a nő, vagy te irányítasz...nem? Nem szeretem ezt az egész irányítósdi dolgot, de a szexuális életben azt szeretem ha a pasi irányít:D nem tudom...az olyan vonzó...meg izgató:'D


Nos, remélem, valamennyit segítettem :D

2011. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, és 20 L :D
2011. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:D Hát igen, nálam is pont ez van, csak általában fordítva, vagyishogy szexuálisan az izgat, ha a nő irányít. :) Fordítva sem rossz egyébként, csak az úgy kevésbé ragadja el a fantáziámat. Ugyanakkor meg ha a párkapcsolat ill. házasság egészét nézem, azt tartom helyesnek, hogy a távlati, előre tervezhető kérdésekben alapjába véve a férfi dönt, a nő pedig módosítja azt, ill. a részleteket elemzi inkább. És az egyenrangúságot ezzel nem kérdőjelezem meg, csak azt gondolom, hogy más-más a férfi és női szerep.


Azzal viszont nem teljesen értek egyet, hogy ne szóljon bele az életmódodba, mert akkor hogy képzeled el az összetartozást? Sztem az az egészséges ha mindkét fél csiszolja egy kicsit egymást, de soha sem erőszakkal.

2011. jan. 2. 00:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Igen, így volt, sosem vágytam arra, hogy irányítson egy nő. Párkapcsolatban azt szeretem, ha meghallgatom, mit szeretne a párom, és úgy tudok dönteni, hogy neki jó legyen. :)

De azt nem szeretem, ha egy nő ezt meg akarja kerülni azzal, hogy igazából nem mondja el, mit akar, csak próbál befolyásolni, azt remélve, hogy nem veszem észre.

2011. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez a kérdés engem is foglalkoztat. Nekem már több barátom volt (hosszabb kapcsolatok) ,akik engem irányítottak,szinte mindenben. A jelenlegi barátom mellett nekwem " kell" irányítanom. Ez egyébként jó,mert így... hát hogy mondjam...az van,amit én akarok. Viszont néha olyan jó támaszkodni valakire. Néha nem is értem magam. Jó lenne olyan pasit találni aki a kettő között van. Aki férfiasdan viselkedik,de mégis számit az is amit én szeretnék.
2011. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na hát ezaz, h sokszor a nőkön se lehet kiigazodni, és nemtom h melyik a vonzóbb számukra. :)
2011. jan. 3. 00:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a magabiztos, talpraesett lányokat. A kapcsolatban úgyis én vagyok a domináns, de eszem ágában sincs korlátozni - sem terelgetni mint egy birkát.
2011. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!