Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jönnek be a társastáncos pasik?

Figyelt kérdés
Kort is kérnék
2011. jan. 2. 12:17
 1/7 nielindi ***** válasza:
nekem a mozgásuk nem jön be. kicsit b*zis.
2011. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne az legyen életed legfontosabb dolga, hogy társastáncra jársz inkább. Szóval ne így mutatkozz be.


De az azért jól jöhet hogy tudsz táncolni, csak mondom, ne is telj el egy ilyen apróságtól, meg ne így reklámozd magad a lányok előtt se, hogy te vagy a társas táncos fiú.


19/L

2011. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az óvodai szerelmem 10 éves kora óta jár társastáncra. Azóta a háta mögött Díszb.zinak hívom - szoláriumba jár, gyantáztatja a szemöldökét, borotválja a hónalját...Hányingerem van tőle. Akkor már inkább a hardstyle shuffle-t, vagy a jumpstyle-t nyomja. Ehh.


16L

2011. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sziasztok!


1.-nek: a tásastáncban a megvan a férfi és női szerep is, ezét ne lehet egy férfi nőies mert a férfi szerpben van :)


3.-nak: egytértek., de ezt nem csak a táncosfiuk csinálják hanem a ...én semelyfiuknak hívom őket, bár az jó ha ápolt vagy :)


2.-nak: nem reklám csak érdekell a dolog, mert ha vki táncol akkor sokan klátják, sokan ismerik, olyanok is nyilván akiket ő nem ismer.....szal nem reklám, csak érdeklődtem :D

2011. jan. 2. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, túl nőiesek. 18L
2011. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én ismerek sok társastáncos fiút,de nem vettem észre,hogy nőiesek lennének!ellenben jó kiállásuk van;helyes testartásuk;discoba nagyon jó velük táncolni;kedvesek a nőkhöz;udvariasak...hirtelen ennyi jutott eszembe,nálam pozitív,ha valaki táncol.de kinek mi...
2011. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Akiket én ismerek, egyik sem néz ki melegnek. :O Ahogy az előző írja, nagyon szép a tartásuk, na meg jó a hátsójuk.
2011. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!