Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK tudnátok segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
fiú vagyok szólok, a barátnőmmel régóta járunk, még nem feküdtünk le ő még szűz, (mondjuk engem sem választ el tőle sok minden), nem is sürgetem, én már egy ideje simogatom, több hónapja, ő mostanában kezdte viszonozni, és mindig (egy alkalmat kivéve, nem volt idő befejezni) kielégitett, én is szeretném viszonozni, nem akarom még lefektetni, de szeretném ha eljutna a csúcsig, adjatok valami ötletet, nyaltam már a csiklóját, simogattam ujjaztam, másfél óráig egyfolytában és semmi, nem jutott a csúcsig, őt nem zavarja, azt mondja igy is nagyon élvezi, de én akkor is meg szeretnék neki adni, szóval van valami ami beválhat???
2011. nov. 1. 14:08
 1/3 anonim válasza:

[link]

próbáld ki ezeket is....

2011. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsod, legközelebb ezeket is bevetem, egy hülye kérdés bővítés ként, a hőmérséklet befolyással van, mondjuk egy hűvösebb helyen, (este a parkban)nehezebben jut el a csúcsra mint a meleg ágyban
2011. nov. 1. 14:40
 3/3 anonim válasza:
hát ha választhatnék, akkor inkább a meleg hely, pl egy szobában, az otthonosabb és meghittebb is, mint egy park... a melegben amúgy is könnyebb ellazulni :)
2011. nov. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!