Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt csinaljak? Van egy srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt csinaljak? Van egy srac ki egy feleve tetszik en probalaatam felveni veele a kapcsolatott messen de nm lehetett mert invisibilebe rakor (nem tudom miert) en 14 leszeka srac 16 sajnos a tesom vele egy ev folyamo van s elege jobba vannak

Figyelt kérdés
vegre szilveszterkor eljot az a nap nekem nagy meglepetesemre hogy a tesom meghivta par bartajat szilveszterezni es en par csajt(baratomet) a tesom ot is meghivta tobbek kozot, a tesom par bartjaval lement a varosba s ket bartja velunk mardt tehat ugy nezet ki h 6 lany 2 srccal s o is ott maradt nm ismertuk egymast tehat volt egy gyors bemutatkozo neki remlet a nevem nah ez mind1 elkezdtunk igazsag vagy maressegezni s egy jo baratnom kellet mereseget adjon a sracnak s azt adta h ahogy nekem egy csokot ez meg is volt azutan meg sokat beszelgetunk kozosen meg iesmi de en nm tom nm tudtam onmagamat adni vais en vissza huzodo voltam sajnos a srac hamar berugott s nem birta s ot 2 fele a szobajaba kellet vinni de nekem nagyon tetszik nem tudom mit csinaljak feljtsem el vagy meg varjak amit ki felejetttem a bartnommel ki mentek cigizni es a csaj megkerdezte tole h szerinte h nezek ki s a srac az mondta h elege jol
2011. jan. 2. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem értem amit írsz. Ez magyar?
2011. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hol laksz???

gondolom Erdélyben, de nem biztos...

2011. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja és második vagyok...


szerintem ha még találkozol vele akkor mondd meg hogy neked nagyon tetszett v. szerinted nagyon jó volt v. jólesett az a csók... és kezdj el hebegni és összevissza beszélni... de ha ezt az előző egy mondatot úgy mondod hogy végig a szemébe nézel biztos zavarba jössz és reagál valahogy...

2011. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja hat igen erdelyi vagyokk enyire latszik??? :P :)) koszi a tanacsot de nmt om menyire fog veele szemtol szembe talakozni hisz ot az gesz varos ismeri s eleg meno srac minden nm hizem h pont velem lenne egy perce beszelni
2011. jan. 3. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!