Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki felvidítana? (pls)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki felvidítana? (pls)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon el vagyok keseredve... 20éves lettem most(srác vagyok) decemberben és az ünnepeket egyedül töltöttem.

Elkezdtem gondolkodni, hogy miért vagyok egyedül?! nem vagyok ronda ember, de úgy érzem mintha egy idegen lennék és mindenki semmibe vesz, ezalatt a lányokat értem :) tudom hogy nem az ő dolguk, de senki nem áll szóba velem látom a csajokon hogy tetszem nekik de soha nem alakul ki olyan szitu hogy dumálunk vagy ilyesmi.. semmibe vesznek vagy lehet hogy csak én magyarázom be de félek hogy ha kezdeményezek akkor elutasítanak, .. és tudom hogy ha nem teszek érte akkor semmi nem fog össze jönni, de nem tudom mit tegyek egyszerűen nem megy az ismerkedés.. tanácsok?


2011. jan. 2. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyere át és elleszünk. 34/F
2011. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ó pajti, nem vagy egyedül... :(
2011. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsi, nem vagyok búza :)
2011. jan. 2. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
egy izmos bogyo és máris megjön a beszélőkéd.vagy alkohol.hát nem tudom amikor ilyen volt vki kölyökoromban,általában addig stumpfoltam amíg odament a kiszemelt lányhoz.
2011. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, ezért neten szoktam ismerkedni lányokkal, egész jól megy, most van 3 rajongóm is :D

20f

2011. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:) Van ilyen. Szerintem menj el haverokkal valami beülős helyre (elvből nem szeretem a táncolósdiszkózenés helyeket, azért nem mondtam, de ha neked úgy jobb, mehettek oda is:)), és keressetek egy csak lányokból álló csapatot. Nem kell egyedül odamenned! Vedd rá a haverjaidat, hogy üljenek veled oda a csajokhoz, és onnan már menni fog:)

Szerintem mindenkinek van ilyen időszaka. Nekem volt olyan, hogy gyorsegymásutánban váltogattam a barátaimat (tudomtudom, nem szépdolog, stb.:)), de most például nekem is olyan időszakom van, mint neked. De ettől nem szabad elkeseredni! Majd lesz ez még máshogy is. Fel a fejjel!:)

2011. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
öcsém tele vagytok problémával.nem kell remegni csak menni és csinálni.
2011. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tíz év mulva már bele fogsz törődni.
2011. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ne érezd így...

nem muszály a lányokkal lógni....

kedj a fiúkkal haverkodni............

aztán majd a haverjaiddal odamentek a csajokhoz flörtölni.....

csajozni...

2011. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!