Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy lány karja szőrös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány karja szőrös?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ismerkedem. Szép, jó fej stb, de szőrös a karja. Nem chewbacca, de engem nagyon zavar. Tudom velem van a baj, de szerintem egy nő ne legyen szőrös, hiszen ettől is szép. Szerintetek én vagyok gyökér, vagy igazam van?
2011. jan. 2. 17:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz, ha a csaj karja szőrös. Az enyhe, szőkés szőr még elmegy, de ha sok és erős, akkor nem. Borotválja csak! Abba még nem halt bele senki.
2011. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
add nekem...
2011. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

Nincs igazad, gyökér vagy. (Kivéve, ha sötétszőrű.)

Inkább legyen kicsit szőrős, mint a kozmetikusnál tékozlojon, nem? Mert azért borotválni mégse....

Esetleg gyantázd le neki te, miután ő is legyantázta a tiedet!

2011. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
egyéne válogatja h kinek mi jön be. van akit nemzavar, van akinek meg nem tetszik. én nő vagyok, de nekem sem teszik, sztem eléggé rontja az összképet, sokkal nagyobb igényességet és összhangot mutat ha adott egy csinos nő, szép arccal, csinos ruhákkal, és a karja nem szőrös, mint ugyanez csak szőrös karral. sztem sokat ront egy nőn a szőrös kéz
2011. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
13 éves vagyok, de háromhetente elhúzom a belem a kozmetikushoz, és végszenvedem azt a 40 percet befogott pofával, amíg tépi a bőröm!!! Ha Te erre egyszer elszánod magad, hát le a kalappal előtted! Én is csak azért teszem, mert igaz, sötét a bőröm, de a hajam fekete, és ezáltal a szőr is hamarabb meglátszik rajtam...kreol bőröm ezt ellenzi, de engem akkor is zavar. Most már sokkal jobb, ha nem is járnék többet akkor sem nőne vissza teljesen. Fel tudod fogni mi az a szenvedés, amit 20 naponta eltűrök? 13 évesen a lányok borotválják a karjukat, ami ugyan egyszerűbb, de hosszútávra nem kifizetődő. Ha Te a csajodat arra akarod rábírni változzon meg !ÉRTED! akkor menj csak el egyszer gyantáztatni! Majd meglátjuk hogy fogsz hozzáálni. Én is csak a korábbi piszkálódások miatt bennem maradt maximalizmusom miatt járok el!
2011. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kinek mi tetszik,mi számít szépnek.Nekem pl szőrös LENNE a karom de epilálom még a kis előbújó szőrök is zavarnak..a lábamon is és máshol is.mindig adok magamra.ha téged is zavar a szőr,beszéld meg vele később.valahogy hozd fel a témát és ugy okosan,finoman,diplomatikusan.


Jah és én eleinte borotváltam és jól megerősödött az amúgy is barna szőr,barna a hajam és a szemem is mégsem vagyok cigány!!(egy szőr minőségéből ítélő hozzászólónak!!)

2011. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 szamóca. ***** válasza:
100%

egyszer exemnek legyantáztam egy csíkban a lábát XDDDD

közölte vleem hogy soha soha többé ne próbáljak meg ezzel foglalkozni, és megne lássa hogy szőrtelen vagyok mert ez nem éri meg:D mondjuk engem nem győzött meg, de lányok: érdemes rávenni őket. ha haszna nincs is ,emrt ugyis megcisnáljuk ezután is...az az arckifejezés, az avisítás ami elhagyja az ajkukat... azthiszem erre mondják hogy megfizethetetlen élmény:DD

2011. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Engem is zavar. A barátnőmnek nagyon dús vastag fekete szőrű a karja, én szépen megkértem, hogy gyantázza és ő megteszi.

Nem szép ha szőrös egy lány.

Nekem mondjuk 2 nővérem van és mind a kettő tökéletesen szőrtelen és én ebben nőttem fel és ezt szoktam meg.

20/F

2011. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

FEKETE SZŐR!

Szerintem miattam nm tenné meg.

2011. jan. 2. 18:35
 20/22 Renike230 ***** válasza:
100%
Ha nem szőrösebb mint a jetié, akkor nem gáz! :D
2011. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!