Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Minek örülnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
Barátnőm most lesz 18 és valami tuti ajándékot szeretnék neki.
2011. jan. 2. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

én egy 18szálas vörös rózsacsokrot kaptam, meg egy nagyon szép órát (nem olyan bizsu típusút, hanem ilyen alkalmi jellegűt). Nagyon örültem neki:)


Ékszer sztem tuti bejön mindenkinek:)

2011. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is ékszert kaptam:) ezüst karláncot.

de te ismered a barátnődet, h minek örülne, van-e valami amit nagyon szeretne. személyes legyen:)

2011. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én például nem annyira örülök az ékszernek. Nem hordok olyan sokat, amennyi meg kell, annyi van.

Én valami személyeset szeretek kapni, vagy valami élményt. Például egy jó vacsora, egy közös koncert vagy egy állatkerti séta. Az ilyesmit többre értékelem a tárgyaknál.

De te ismered a barátnődet igazám, hogy ő minek örülne ;)


18/L

2011. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!