Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti minek örülnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti minek örülnétek a legjobban egy olyan sráctól akitől régen akartatok valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel vége lett minden még a barátság is és én nagyon rosszul érzem magam szeretem meg minden de sose kerültünk egymáshoz közel most szeretnék valami nagyon romantikus dolgot csinálni vele valamit aminek örülne de nem túl tolakodó de elég egyértelműen tudja h szeretem.

Bocsi a rossz fogalmazásért de 2 napja nem aludtam :/


2010. márc. 29. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
először is aludj egy keveset utána vegyél neki bom-bont meg óvszert:)
2010. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szeintem menj el vele kettesben sétálni.Valami olyan helyre ahol kevesen vannak.Közben beszélj vele arról,amit szeret csinálni.Aztán néha közben nézz a szemébe.Innen már tudni fogja,hogy szereted.Aztán a többit majd meglátod.


Én ezektől,amiket leírtam el tudok olvadni. :)

2010. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Majd írd meg,hogy mi lett. :)


Előző voltam.

2010. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami más esetleg mert tudja h imádom meg minden de én mondtam neki h csak barátság mert így mind2-nknek jobb lenne de én azóta teljesen magam alatt vagyok és már sokszor sétáltunk csak béna voltam és nem mertem a szemébe nézni még megpuszilni is csak a 3. találkozásnál mertem..
2010. márc. 30. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!