Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb pasik (18-22)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasik (18-22)! Melyik a legszexibb fehérnemű? Melyik tetszene a legjobban a barátnőtökön, illetve melyiket nem? Indoklást is írjatok.

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link] , [link]

9. [link]

10. [link]

11. [link]


2011. jan. 2. 23:10
1 2
 11/14 Raoul Duke válasza:
1, 4, 6, 8
2011. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1., 3., 8., talán még az 5.


De amúgy az eredeti fűzők nagyon tetszenek, mintha visszarepülnénk az időben, nagyon szexis, a barátnőm beszerzett egyet (semmi szado mazo hajlamunk nincs) és szerintem nagyon jól néz ki (bár elég drága) megfelelő kiegészítőkkel persze (gyanítom neki jobban tetszik mint nekem...).

pL: [link]

[link]

[link]

[link]

22F

2011. jan. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1,3,5,6,7,8,10
2011. jan. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia. Szerintem a jo fehernemuvalasztas titka, hogy el tudod e talalni a megfelelo pillanatot, amikor leveszed a ruhaidat, es az a latvany mennyire illik a kornyezethez( peldaul egy konyhas hancurhoz egesz mas szinvilag illik, mint egy haloszobai szeretkezeshez) nem tudom ha erted, vagy ha a baratod eszreveszi majd ezeket az arnyalati kulonbsegeket a hangulatok kozt, de ha igazan felejthetetlen elmenyt szeretnel, akkor minden apro reszletre figyelned kell.
2011. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!