Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszter éjszakáján a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszter éjszakáján a párom egyik haverja nagyon részeg volt. Olyannyira, hogy kötözködött mindenkivel, de már idegesítően. Az egyik gyereken már látszott, hogy nagyon idegesíti. (? )

Figyelt kérdés

A párom nekem annyit mondott, hogyha a haverjának nekimegy az a gyerek, akkor azt kiüti. Kérdem én. Ez milyen dolog? Nekem egy kissé gyerekesnek tűnt ez a válasz. Ha egymásnak ugrottak volna, nem inkább azon vagyok, hogy szétszedjem őket?


A párom meg értetlenkedve mondja, hogy hát ő szétütötte volna a gyereket.

1. ha már tényleg ütnöm kéne, akkor már nem a gyereket ütöm(akit felhúzott a haver)

2. nem a verekedés lett volna a megoldás, hanem leállítani a havert.


2011. jan. 3. 11:56
 1/6 Bretso ***** válasza:
100%
Gratulálunk, Ön a "pasim egy büdös bunkó paraszt, akinek annyi esze sincsen, mint egy marék híg libafosnak" cím büszke tulajdonosa!
2011. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. ez hogy jön ebbe a kategóriába?

2. elsőnek teljesen igaza van.

2011. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dejó én pont hasonló szituban voltam szilveszterkor koliban... ott is egy két delikvens ahelyett hogy piált volna és jól érezte volna magát inkább balhézott... ami a legszomorúbb 1-2 csaj is balhézott... Kérdem én? Mi a isten nyilának jön oda, aki akkora paraszt hogy domboldalba kettesbe lehet szántani vele.. a másiknak meg ri*ncrendszám van a seggén és ezzel kemény... egyébként 1 pár voltak.. :-> XD
2011. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A párkapcsolathoz szerettem volna írni, de a kiírás után jöttem rá, hogy félrenyomtam.

Egyébként a párkapcsolati kérdéshez is úgy jön, hogy szerintem ez elég gáz, hogy a párom ezt a választ adta. És tudom, meg is ütötte volna a gyereket, ha azok ketten tovább osztják egymást.

2011. jan. 3. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen gáz, ajánlom beszéld meg a pároddal ezt az esetet.. Hogy így nem lehet viselkedni. És máskor ilyet ne csináljon a te jelenléteben. Bár alpári stílus ha ott vagy ha nem... Most had ne mondjam kik viselkednek így. Ha meg még neki áll fentebb hogy, így úgy kemény akkor hagyd ott. Mert a jövőben még tuti lesz példa erre viselkedésére. Nem azt mondom ha megütik ne üssön vissza de aki állandóan a balhét, meg konfrontációt keresi egy idő után nagyon zavaró tud lenni..
2011. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a barátod még fiatal és nagy a pofája, vagy még nem verték meg sohasem. Ha egyszer megruházzák, akkor legközelebb már elgondolkodik minden balhés szitun. Ajánlom a cigányokba való belekötést és a barátod megveretését...
2011. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!