Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Büdös pénisz - nagyon büdös a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büdös pénisz - nagyon büdös a péniszem, mosás után rövid időn belül megint "nagyon" erős szaga lesz, nincs aktív nemi életem, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Büdös pénisz - nagyon büdös a péniszem, mosás után rövid időn belül megint "nagyon" erős szaga lesz. Már elég sok ideje így van, de nem igazán foglalkoztam vele, de emlékszem, régen nem volt ez. Mi lehet ez? Nem élek aktív nemi életet, régen voltam már nővel (közösülés akkor is gumival, orál dolgok persze nem). Milyen dokihoz menjek, és milyen vizsgálatokra? Akinek volt hasonló, annak megoldódott a probléméja, ha igen, akkor mit csinált/hova ment?
2011. jan. 3. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez valami gomba lesz szerintem
2011. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez nemfog megoldódni neked vmi gyulladásod vagy fertőzésed van. menjél a nemibeteg gondozóba
2011. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kovpet ***** válasza:
bőrgyógyász esetleg
2011. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fúúj jó hogy nem voltak orál dolgok. Büdös pénisszel? Elhánynám magam. Na bocs nem kritizállak, de sztem is beszélj orvonak erről. Ad valami gyógyszert vagy kenőcsöt esetleg és orvosolva a probléma.
2011. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
40%
a fürdés kevés, nem tanitották meg neked, hogy szappant is kell használni?
2011. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérj a háziorvosodtól egy beutalót urológiai szakrendelésre. Ott minden bizonnyal fognak tudni segíteni.
2011. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez a gondom hiába mosom át rengetegszer szappanal a farkam kis idő után megint f4sz szaga lesz pedig régen nem volt ilyen. Én barátnőmnek volt gombája amit nekem is átadott és ilyen foltok jöttek elő a farkamon amire kaptam gyógyszer és kenőcsöt amit szedtem és kentem is a farkam már nincs semmi a farkamon szép mint régen de szaga még most is megmaradt szóval én sem tudom mi lehet
2012. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
14%
ERRE AZT AJÁNLOM APUKÁM,HOGY ERŐSEN VERD KI MAGAD ÉS UTÁNA HA JÓ SZOPD IS KI MAGADBÓL A FOGKRÉMET .
2013. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!