Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar tőlem valamit? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit? Nagyon szeretem!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik,a discoba ismertem meg.Táncoltunk is meg minden,de mégis olyan fura velem köszönni se tud,meg azt mondta ,hogy még átgondolja hogy járjon-e velem.Tökre Happy voltam,és mikor legközelebb összefutottunk..még köszönni se tudott,meg azt mondta hogy most neki nem tetszik senkise..Szerintetek?
2011. jan. 3. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
te akarsz valamit nem ő
2011. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem akar Tőled. Discoba mindenkinek nagy a szája.
2011. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát lehet igazatok van..:S De tegnap felvett a bátyja és azt mondta hogy az öccse járna velem csak nagyon gyáva..lányokkal nem is szokott nagyon beszélni..szóval nem értem én ezt:S
2011. jan. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!