Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem. Mégis miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. Mégis miért kérdezi tőlem h szeretem-e még őt?

Figyelt kérdés
Én lány ő fiu..
2011. okt. 27. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert kíváncsi. De legalább hamar megöregszik.
2011. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rájött, hogy hülye volt, és szeretné újra kezdeni, de túl büszke hozzá, hogy ezt ő mondja ki.

Amúgy miért szakított veled, ha szabad megkérdezni?

2011. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy azért mert próbálgatja a határokat, ha esetleg nem jönne össze neki egy másik csak, akkor vissza tud-e evickélni hozzád, vagy növeli az egóját, ha tudja, hogy odavannak érte, de persze lehet, hogy nem ilyen rosszindulatú, csak én ilyesmiket is kinézek bizonyos emberekből.
2011. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés. egyetértek az előzőekkel. én is hasonló helyzetben vagyok, lehet majd elmúlik nála.
2011. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet, hogy eszébe jutott, hogy kár volt a nagy X előtt szakítani, és megpályázna egy egyéjszakás kalandra ;)

Am meg nem veszed észre ?

Aláz téged.

VAGY (!!) Most jut eszembe igazán :

Lehet pont ÍGY akar téged rávenni a párnázásra, hátha majd a karjaiba veted magad, hogy visszasírhassad magad és majd szépen ő is ,,megvigasztal,, .

Már ha érted ^^

2018. máj. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!