Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék úgy élni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék úgy élni, hogy ne érdekeljen a szerelem?

Figyelt kérdés
Azt hiszem megint el lett b*szva a dolog, pedig szinte nem is történt semmi... Ráadásul most olyanban kellett csalódnom aki hozzám hasonló, de akkor úgy látszik mégse olyan rendes. Barátnőm szerint túl sokat akarok. 17 évesen nemhogy pasim nem volt még a csókon se vagyok túl. Nagyon elegem van ebből, hogy sose össze semmi. :(
2011. jan. 3. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

20/F

Én egy leányt 4 évig szerettem, majd elfásultam, már nem érzek semmit,se szerelmet, se gyűlöletet, hidd el, nem a legjobb érzés.

Ha jobban megakarsz velem ismerkedni,akkor írj priviben.

2011. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne keseredj el. én 17 éves fiú vagyok és nekem sem volt még barátnőm de smárolás sem volt még. Lehet valaki szerint ez gáz de sztem nem. Azon a véleményen vagyok hogy felesleges elkapkodni és olyannal meg nem jövök össze akit nem tudnék igazán szeretni.
2011. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utcsó válaszolónak... nem hallotta még, hogy egy 17 éves fiú így gondolkozna :) Jó a gondolkodásmódod, semmit nem kell elkapkodni.

Velem pont az a baj, hogy túl könnyen leszek szerelmes, és mindig összetörik a szívem. Én pont csak arra vágyom, hogy egyszer valaki viszont is szeressen úgy ahogy én őt. Talán majd egyszer, türelmesen várom =)

2011. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez a szitu, csak én már kicsit idősebb vagyok, komolyan, néha már nem tudom, hogy nagyon ronda vagyok, vagy csak szó szerint szerencsétlen, szerettem egy pasit 2 évig, de tényleg belefáradtam, na meg akkor jött egy másik, most meg kiderült vele sem lesz semmi, pedig ő tényleg a világ leghelyesebb pasija, legalábbis szerintem...*-*

20/L

2011. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok, én is 20/L és az utánam válaszolónak üzenném, hogy pontosan ugyanebben a cipőben járok én is :S
2011. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!