Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok azokról a lányokról, akik sokat fogytak? Pl.100kg-ról 55kg-ra. Lányok, ti nem szégyellitek, hogy kövérek voltatok valaha?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy céltudatos. 18F
2011. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem vagyok túlsúlyos (soha nem is voltam) de ha sikerülne lefogynom ennyit, tuti nem szégyellném, hanem pont hogy büszke lennék magamra, amiért szigorú diéta és kemény sport mellett sikerült megszabadulnom ennyi súlyfeleslegtől.

Azért ez nem ki akaraterőre utal.

Ne szégyelld! :D

2011. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kövérség nem szégyen, de egészségesebb és jobb közérzetet ad egy vékonyabb alkat, főleg fiatalon.


Bár alkat ellen nehéz harcolni, a túlsúly ellen azért lehet.


Szégyellni nem kell, az ilyen jellegű fogyásra meg büszkének kell lenni. Ekkora elszántsággal tied a világ és bármire képes leszel!

2011. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt nem szégyellem, hogy kövér voltam valaha, hiszen az akkor volt, és változtattam rajta...annak van szégyelnivalója, aki meg sem próbál változtatni. Hibákat mindenki követ el az életben, amiket ki lehet javítani, ez is egy ilyen. Pl. ha elsőre nem sikerül a jogsid, sőt, még másodjára sem, de mondjuk 3.-jára már igen, örülni fogsz neki és nem azon fogsz gondolkodni, hogy jaj, elsőre nem sikerült, úgy szégyellem... Nem igaz? Én tényleg kövér voltam, a nyáron 15 kilót fogytam, és inkább büszkeséget érzek, mint szégyent, mert változtattam rajta, kemény munkával. És nagyon jól esnek az elismerő szavak, és a bókok azoktól, akik korábban ismertek. Még mindig nem vagyok csinos, még folytatom addig, amíg azt nem látom a tükörben, amit szeretnék, és csak ajánlani tudom mindenkinek, hogy határozza el magát.


21/L

2011. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szegyelni? A legtobb ember, akinek az eletben sosem volt sulyproblemaja, keptelen lenne 10-20 kg-t fogyni, nemhogy annyit, amennyi a kerdesben szerepel...ez nagyon nagy eredmeny. En mar 15 kilora is irto buszke voltam, mert van egy betegsegem, amitol meghiztam es sokkal nehezebb a fogyas es ennek ellenere fogytam - igaz nagyon sokaig tartott. Szegyelni? Meg mindig nem ertem, hogy mit. Az meg, hogy vki kover, maganugy. A dohanyosnak sem szolunk oda a kavezoban, hogy azonnal dobja el a csikket, pedig az meg a kornyezetre is karos...amig mast nem bant valaki, nem ertem, hogy mit kellene szegyelni. Aki meg olyan fiu, aki a koverebb noket nem szereti, keres maganak vekonyat. Egyszeru. Mindenkinek van egy parja akarhany kilo. Aki ugy fogad el, ahogy vagy, az teged szeret, nem a kulsodet, mert ennyi alapjan megitelni valakit, nagyon felszines dolog.
2011. jan. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehogymár még utólag is szégyenkeznie kelljen! Ha már annyi energiát, pénzt stb. fektetett a fogyásba (kezdjük ott, hogy ha nem akar koplalni, pénz kérdése is, mert a nem hizlaló, de valamennyire laktató ételek drágák, pl. sovány csirkemell, stb.) - hadd érezze már jól magát a bőrében!!!!!!

Én (nő) inkább tisztelem azt,akinek van akaratereje és tesz az egészségéért. De ugyanúgy tisztelem azt is, aki (amíg nem veszélyezteti az egészségét) telt alakkal is jól érzi magát a bőrében, pozitív a kisugárzása.

Én nem becsmérlek senkit, felfogom, hogy vannak hízékony és kevésbé hízékony alkatok.

2011. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kövér nők akik lefogynak szépen lassan nekik van a legjobb mellük és ha sportolnak akkor még a lógó bőr is eltünik:) szerintem ezzel elmondtam a véleményem :D am nem kell szégyelni :)
2011. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ís díjazom, ha valakinek ennyit sikerült leadnia magáról, megvan hozzá a kitartása és az akaratereje, de mindig ott motoszkálna a fejemben, hogy amilyen könnyen leaadta, olyan könnyen fel is szedheti... Mert ugye ami könnyen jön, könnyen megy.
2011. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!