Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex után ha van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után ha van egy kis rózsaszínes vér az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Próbáltunk szeretkezni (nem elsőre, hanem sok idő kihagyása után) de nem ment mert rettenetesen fájt nekem, égett belül, mintha tűvel szurkáltak volna belülről, aztán abba is hagytuk és akkor ilyen rózsaszínes kevéske cucc jött ki. Felsérthetett volna? Most hogy menstruálok csíp belül néha.
2011. jan. 3. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
uhh..nem nedvesedtél, valószínű igen, megsértett belül, de az majd begyógyul sztem.
2011. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mitől fájhat ennyire? Voltam már nem kitágítva és úgy bumm bele, de akkor sem ilyen érzés volt. Csupán a szárazságtól lehet ilyen iszonyú tűszurkáló érzés? Sztem máskor sem voltam nedvesebb mégsem éreztem még ilyet soha. És ezelőtt is volt már egy próbánk az is így sült el, fájt. Igaz ezek mind ilyen 50db os kúpok után vannak mivel próbáltak kikezelni a fertőzésből. Lehet hogy a kúpok tettek tönkre belülről?
2011. jan. 3. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!