Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet véletlen kimondani azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet véletlen kimondani azt a szót, h SZERETLEK?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
szereltek helyett véletlenül simán :-)))
2011. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha akkor, abban a pillanatban úgy érzi valaki, lehet. Elképzelhető, ha elmúlt a lila köd, már mást érez az illető.
2011. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Telefonon beszéltem az illetővel, aztán mondta,h SZERETLEK...aztán meg, h izéééééé...ööööööööö...vigyázz magadra.
2011. jan. 4. 10:39
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem, ha nem gondolom komolyan akkor ha megvernek sem tudom kimondani...
2011. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán. Olyan létezhet, hogy pl. valaki így érez, de nem akarja kimondani, de közben épp arra gondol, hogy jaj de jó lenne, ha kimondhatná, és véletlenül tényleg kiszalad a száján.
2011. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamóca. ***** válasza:

lehet.

nekem már siekrült:D nem azrét véletlen mert nem réeztem ugy ,hanem mert nem lett volna szabad kimondanom.

volt egy srác aki nagyonbejött, és kavartunk egy ideig de ő nyilvánvalóna csak megdugni akart én meg azt ugy nem...aztán egyik este így ültünk beszélgettünk adott puszit az arcomra meg fogta a kezem, és lekapott. hát nem akartam én reagálni, de sikerült, aztán kibukott belőlem:D nem tudom melyikünk lepődött meg jobban:D

szval lehet, de ha ezt mondta ugy is érzi, max nem akarta kimondani még.

2011. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

előtte mondta neked? Mert akkor csak rutin.

Ha nem mondta akkor meg lehet csak etet.

2011. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így érez,lehet!
2011. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ő szeret,nem akarta kimondani,mert szégyelte magát,vagy nem akarta veled tudatni h szeret téged,félt volna h hogy reagálnál,de véletlen kicsusszant a száján a dolog,azért kezdett el utána őőzni meg izélni!!!ugyhogy vedd komolyan van egy hódolod:)
2011. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj úgy érezni, és ki lehet mondani véletlen.
2011. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!