Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ír ilyeneket? Talán....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ír ilyeneket? Talán. érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Egy srác (aki nekem nagyon bejön)... na szóval egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg... Én 14 vagyok, ő 20. Elkezdtünk üzenetezni, majd chat minden nap (néha többször is egy nap), msn...stb... Ilyeneket írkál hogy : nagyon rendes, aranyos vagyok / hogy-hogy egy ilyen szép lánynak nincs barátja? / Angyalnak nevez / csóközön / (L) /mikor volt barátom: Ha a pasid rosszul bánik veled, velem gyűlik meg a baja / Akkor h (mert beteg voltam) : vigyázz magadra, mert nem állok jót magamért / Mostantól a szívemen viselem a sorsod / ha közelebb laknál és kicsit idősebb lennél elvennélek feleségül / meg h meg tudna győzni, hogy igent mondjak /......... Találkozni nem tudunk, mert más országban lakunk (bár szomszédos országok).... Szóval??? Szerintetek mért ír ilyeneket???? Meg ha suliban infójuk van, akkor is a feladata helyett/mellett mikor a tanár nem látja...meghív chatre, de mást a neten nem csinál..... Sokat érdeklődünk egymás felé, elég sok mindent megdumálunk, mindig közvetlen, kedves, jófej..... Ja és persze facér...
2011. jan. 4. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én véleményem: Ha közelebb laknátok egymáshoz, biztos akarna többet is tőled. Ez a több szerintem leginkább a szex lenne. Nem hinném, hogy egy 20 éves többet akarna egy 14 éves leányzónál. (elég szomorú, hogy egy ilyen "idős" pasi ennyire fiatal lánynak ír ilyeneket.)

Mindenesetre ne vedd komolyan. Már a távolság miatt se, meg az előbb leírtak miatt se.

2011. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!