Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Van itt olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van itt olyan, akinek a nagyon magas és nagyon vékony fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 13:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(de olyan, aki nem hord csőnadrágot, meg ilyenek, szóval aki normális ruhákat hord)
2011. jan. 4. 13:09
 2/11 szamóca. ***** válasza:
75%
a normális ruhák miatt kiestél.:D
2011. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem általában a masszívabb fiukat kedvelik. Pl. nálam szóba sem jöhet akinek nagyon keskeny a csípője vagy vékony a keze, persze erről senki nem tehet. De ha vékony a srác bennem azt az érzetet kelti hogy nem tud megvédeni. Jobban érzem magam ha nálam magasabb, szélesebb stb.

18/L

2011. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
pisztolygolyó ellen semmi nem véd meg úgyhogy sztem ne ez alapján válassz.
2011. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, bár nem tudom mire gondolsz "normális" ruhák alatt.
2011. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mire gondolsz. Az egyik válaszolóval valamilyen szinten egyetértek. Egy lánynak kell az, hogy érezze a párja meg tudja védeni. De attól függetlenül, nekem határozottan tetszenek a nagyon magas (én sem vagyok alacsony:D) és vékony srácok :) Mondjuk én inkább a belső tulajdonságokat értékelem... =)

20/L

2011. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten az ilyen fiúk tetszenek, mondhatni ez a zsánerem, de a szerelem más, voltam már szerelmes elég testes fiúba is, a mostani barátom pedig kifejezetten alacsony.


De amíg csak a külsőről beszélünk: igen, nagyon vonz a magas, vékony alak.

2011. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem spec. igen, ők tetszenek..:)

de csak akkor ha nem élére vasalt gatyát és inget értessz a normális rha alatt..

ha mondjuk farmert, pólót, kapucnis pulcsit akkor igen.

2011. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj nekem az öltözködésnél van pár kritériumom:

1. ne lógjon rajtad a ruha!

2. ne öltözz úgy, mint ezek a metroszekszuális diszkópatkányok(felhajtott gallér, szőrös kapucni, rócacííín feszülős póló...etc)

3. toleráld a nem normális öltözködésemet. :D

egyébként igen bejönnek a magas, vékony fiúk. *_*

2011. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a nagyon magas és vékony fiúk testtartásával a legtöbb esetben gond szokott lenni, és az engem zavar. Egyébként szeretem, ha magas egy srác, de ha nagyon vékony, azt kevésbé.
2011. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!