Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kis termetű lányoknak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis termetű lányoknak miért a magas férfiak tetszenek többnyire?

Figyelt kérdés

Írom ezt szintén törpe termetű nőként.

A környezetemben javarészt azt hallom, hogy "a nagyobb férfi biztonságot nyújt". Tény, a férfi legyen nagyobb és logikus is a magasabb, testesebb hölgyeknél.

De egy 160 alatti lánynak miért jó egy 190-200 cm-es férfi? Nálunk szinte mindenki nagyobb, felesleges ez a szűrő.

Világéletemben max 175 cm magas barátaim (kapcsolati értelmben) voltak, mert rettentő zavaró egy szegycsonthoz beszélni.

A férjem a 170-et nézi alulról, ami nálam előny, mert így is 10 centivel magasabb, de nem kell hokedlire állnom, ha puszit akarok adni.


Érdekelne, hogy miért ilyen fontos a magasság, mert saját magamból nem tudok kiindulni, hogy értelmezzem a jelenséget.


2011. ápr. 10. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Téged biztos zavar ha felteszed a kérdést..:D de most tényleg mindenkinek más az ízlése ha "neked mindegy a magasság" akkor miért foglalkozol vele?
2011. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam nem fontos, de nem fogok azért visszautasítani senkit, mert 180 centi fölött van =) Ha csak 160 centi, akkor 160, ha 190, akkor annyi. Ha szeretem annyira mindegy =)

Voltak nagyon magas párjaim, de nem azért választottam őket, mert magasak voltak. Csak őket kedveltem meg, ennyi.

20/l (156 centi)

2011. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, félreértés ne essék, nem zavar és nem is ítélem el, csak szeretném más szemszögből is látni a kérdést, nem csak a saját, szubjektív nézőpontomból.


Az ételek-italok témakörben is kérdezhettem volna, hogy "miért jó a halászlé?", mert én ránézni se bírok a halra, de érdekelne, hogy más hogy éli meg a nyelve és a hal találkozását.


Egyszóval mások szubjektív véleménye vagy tapasztalatai érdekelnének.

2011. ápr. 10. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak 170 alatti barátnőim voltak, én 193 vagyok, nekem igazán az alacsony lányok tetszenek.
2011. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert mi férfiak felsőbbrendűek vagyunk és ha ez a külső fizikai méretekben is megmutatkozik, akkor az nagyon jó a kis lelkünknek :DDD
2011. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagytok felsőbbrendűek, csak szeretitek azt hinni ;) Egy okos nő meg ezt kihasználva manipulál, ehhez pedig felesleges a fizikai erő részéről =D

Egyébként szerintem a kérdező az alacsony lányok szemszögére volt kíváncsi, nem a magas fiúkéra =)

2011. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én tök átlagos lány vagyok szerintem, bár sokan letörpéznek. Nagyon sok nálam fiatalabb ismerősöm van, akik magasabbak, mint én. 21 vagyok és 170 centi, van 14 éves kislány ismerősöm, aki már minimum fél fejjel magasabb nálam. És nekem inkább az alacsonyabb pasik tetszenek, azok beleesnek a látószögembe :D De amúgy marhára nem a magasság dönt, hanem az arc. Legalábbis nálam.
2011. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!