Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

YukiKomatsu kérdése:

A fiúknak milyen típusú lányok jönnek be? A középmagas barna hajú barna szemű lányok miért nem tartoznak a kedvencek közé?

Figyelt kérdés
Vagy fontos hogy a lány a legelső alkalommal nyílt legyen egy vadidegen pasival? Elveszett már, hogy érdeklődj a másik iránt ha először nem volt olyan nyílt és mosolygós mint alapból?
2011. jan. 4. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A pasik 80%-a a barna vagy fekete hajú és barna szemű lányokat kedveli.
2011. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

hát szerintem ez tudod úgy van hogy kinek a pap kinek a paplan..

szóval ezzel azt akarom mondani h minden fiú más..

a barnák azért nem jönnek be mert az átlagos.. és sok fiú szeret kitűnni barátnőjével, h milyen plázacicája van.. (TISZTELET A KIVÉTELNEK!)

DE vannak olyanok akik szeretnek visszább fogni ezekben a dolgokban,nem kell kétségbe esni.

és minden fiú a viselkedésben is más:)

amúgy meg ne a fiú válogasson téged, hanem a lány válassza ki a fiút, és ha te úgy érzed hogy ha te nyílt vagy és a fiúnak ez nem tetszik, akkor nem hozzád való, hisz nem szereti ezt benned. de lehet cselezgetni ahogy kérdezted, hogy kicsit titokzatos vagy,.. mert nem is az h azt szeretika fiúk, de ha titokzatos vagy akkor furdalja őket a kiváncsiság;)

2011. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fülünyúl ***** válasza:

"A pasik 80%-a a barna vagy fekete hajú és barna szemű lányokat kedveli."


Mert a nők 80%-a barna vagy fekete hajú és barna szemű. Thank you Mr/Ms Obvious.

Mellesleg oltári hülyeség amit írtál.



Kedves kérdező,


Nem hajszín és szemszín függő, bár mindenkinek van valami zsánere. De láttam már, hogy zsánerétől teljesen eltérő külsejű párja lett valakinek.

A külső fontos, hiszen első benyomásokat az alapján szerzünk a másik emberről, és döntjük el azt is, hogy hajlamot mutatunk-e arra, hogy megismerkedjünk vele.

Amúgy a szőke hajszín pl. eleve férfiak szemmágnese az esetek többségében, de ennek okáról számos tudományos értekezést találsz a neten.


Egy biztos, a barna hajú, barna szemű tucatnők (bocs, de ők vannak elnyomó többségben) is ugyanúgy megtalálják a párjukat, mint a kék/zöld szeműek, vagy szőkék és vörös hajúak.

2011. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem aki most tetszik az pont ilyen lany
2011. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ejj hasonló lányba vagyok már lassan 1 éve fülig belezúgva:S

nekem a barna a gyengém:S

2011. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Én vagyok az első válaszoló. Biztosra tudom, hogy a pasiknak a sötét haj és szem jön be.

Csak itt nézz meg egy ilyen kérdést, 80%-ban nem a szőke, kék szeműt írják, de nem is a vöröset...

2011. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Huhh pedig a vörös csajok....


Ez, hogy kinek mi jön be, csak nagy általánosság.

Lehet, hogy akiknek a barnák jönnek be, holnap bele szeret egy szökébe vagy pont egy vörösbe.

Ahány férfi, annyi típus.

Ennyi adattal, hogy "középmagas barna" szexpartnert szokás keresni. Kell a személyiség is hozzá.

2011. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem az zavar igazán,hogy a pasik elnyomó többsége a mindig mosolygós csuda pörgő lányokat szereti.Azokat akik lehet hogy a kapcsolatban 2 hónap múlva meg is csalják...És nem azokat akik vissza huzodóbbak de sokkal szebbek mint a másik csak épp nem él benne annyi spontaneitás mint azokban akik egyszerre oda adják magukat.És kezdem azt hinni, hogy a pasikat csak az érdekli hogy milyen gyorsan tud felszedni egy csajt és akkor majd a kapcsolatban megismeri.És komolyan ki halt már az hogy egy pasi érdeklődjön irántad és a milyenséged miatt?
2011. jan. 5. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
nem halt ki hidd el avn olyan srác aki ilyen csak rá kell találni:D
2011. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!