Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normáis? Kb 3 napja barna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normáis? Kb 3 napja barna folyásom volt, tegnap este pedig észre vettem, hogy meg jött.

Figyelt kérdés
Nagyon kevés vér volt, ugy voltam vele, hogy reggelre biztos meg lesz rendessen. Ma pedig olyan közepessen van meg, ahoz képest amilyen szokott lenni elsö nap, ez kevés .
2011. szept. 28. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

...mert lehet, hogy ez a 4. nap, és az első 3 nap barnázás is menstruáció akart lenni

lehet sima vashiányod van

és természetesen nem normális dolog

2011. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem sürgősen menj el a nőgyógyászodhoz!Én egyszer voltam így és akkor terhes voltam.Nem tapadt meg rendesen az embrió azért volt az a barna folyás.Valószínüleg elvetél a baba de jobb megmutatni egy nőgyógyásznak!
2011. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!