Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok miért jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok miért jön be?

Figyelt kérdés
17 éves fiu vagyok és van egy 15 éves öcsém. Amikor fürdök az öcsém mostanában egyre töbször bejön mert nem lehet kulcsal bezárni. mindig más ürüggyel van amikor gyorsan kimegy de van amikor neki áll fogatmosni vagy vécézni. normális dolog ez?
2011. jan. 4. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Biztosan a méreteidre kíváncsi. :D

Amúgy meg nem kell mindig mindenben a rosszat keresni. Az nem lehet, hogy tényleg csak vécéznie kell?? :)

2011. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
van még egy wc a házban
2011. jan. 4. 18:33
 3/15 anonim ***** válasza:

Akkor fogalmam sincs..

Kérdezted már tőle?

2011. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen de kitérő válaszokat ad
2011. jan. 4. 18:44
 5/15 anonim ***** válasza:
És mikor bemegy mit csinál? Téged néz vagy elfordul vagy mi?
2011. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát néha néha oda néz. és akkor csodálkozik. egyszer elmerengett és akkor percekig nézte de akkor ugy láttam hogy kezd merevedni neki
2011. jan. 4. 18:52
 7/15 A kérdező kommentje:
de az az érdekes hogy van egy bátyánk is aki 20 éves ő hozzá nem szokott bemenni
2011. jan. 4. 18:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak belebeszélsz ebbe a szituációba dolgokat. Nem hiszem, hogy felizgult rád, elég beteg dolog lenne, ha valaki a saját testvérére izgulna még akkor is, ha meleg.. Lehet, hogy csak tényleg a méretekre kíváncsi és jobbhíján az ismerősökét nézi.. Még mindig jobb, mintha idegen férfiakét nézegetné a nyilvános wc-ben.
2011. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát remélem de akkor mér csak engem?
2011. jan. 4. 18:56
 10/15 A kérdező kommentje:
elmegyek fürdeni és neki állok verni a f*rkam és ha bejön kiszállok a zuhanyból. kiváncsi vagyok hogy reagál
2011. jan. 4. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!