Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen, lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 éves lány vagyok. leírom a problémámat.Az a bajom magammal, h ha tetszik egy fiú , akkor mindent megteszek, h észrevegyen, és ha végre felfigyel rám, és elmegy egy bizonyos határig, elkezdek félni tőle. pl. most, is ilyen helyzetben vagyok, amikor még nem tetszettem neki nagyon ,addig képes voltam órákig facebookon az időmet semmittevéssel tölteni, csak hogy percenként megnézhessem, feljött e már, de most, hogy ő is nyitna felém, szinte menekülök tőle. ha meglátom ,hogy feljön, azonnal kilépek, nehogy észrevegyen. ha smst ír, van hogy nem válaszolok, vagy ha igen akkor is hidegen. skype on sem merek vele beszélni. egy suliba járunk, és ha meglátom van ,hogy elkerülöm nehogy észrevegyen. De ugyanakkor vágyom a társaságára. nem egy fiút üldöztem el így magamtól. nem akarok ilyen lenni. miért van ez. lehet rajta segíteni.(a pontot vegyétek kérdőjelnek itt)itt nem arról van szó hogy nagyon izgulok, mert ha beszélgetünk, nyugodt vagyok és önmagamat adom.félek, hogy a viselkedésemmel őt aki nagyon fontos nekem, el fogom üldözni magam mellől


2011. jan. 4. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen csak önbizalom növeléssel lehet segíteni!

Egyébként nagyon sok emberre jobban össze lehet barátkozni neten. Van egy haverom akivel naponta dumálok face-en, de egyébként nem hajlandó velem szóba állni. Magam sem értem...

13/L

2011. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Furcsa eset vagy. Félsz az egyedülléttől, de a szerelemre sem vagy még felkészülve.
2011. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is, csak én 19 éves vagyok....de amit a felettem lévő leírt igaz rám.Még nem vagyok kész egy kapcsolatra, de mégsem akarok magányos lenni....bár egyedül is jól érzem magam..mindegy..ez bonyolult velem kapcsolatban.

Mi lenne, ha megpróbálnád "kényszeríteni"magad?....Tudatosan tartsd magad fent pl fészbukon, legyen önuralmad stb....hátha egy idő után már javulni fog a helyzet...

2011. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi 3. én is erre gondoltam, de nem voltam biztos benne hogy jó ötlet, de hogy te is írtad, már eltökéltebb vagyok. egyébként neked bevált ez? vagy jevított valamit a helyzeten?
2011. jan. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!