Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ennyire? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, semmi nincs köztünk barátja is van, msn-en szoktunk beszélgetni, néha találkozunk is.. még is nagyon nagyon hiányzik... Miért?:O
2011. jan. 4. 21:00
 1/2 Funktasztikus ***** válasza:
100%
szerelem:)
2011. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős. És is sokáig hajtottam egy csajra, aki nagyon tetszett, és tudtam, hogy van otthon egy barátja, de nem érdekelt, arról ábrándoztam, hogy megszerettetem magammal.


Sok dolgot csináltuk, sok fele voltunk, de csak barátok persze. Aztán nagyon dühös voltam magamra, meg mindenre, és szép lassan elmúlt. De még évig mindig mindig felrémlettek az akkori érzéseim. Néha még ma is, ha hidegebb az idő, persze már sóvárgok utánna, meg van bnőm, de az emlékek elég durván belém égtek.


Fuh, de durva idők voltak, kb 3 éve, de már minden ok.


Csak lazán, járj tovább más utakon, jó lesz majd.

2011. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!