Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akiknek nincs párjuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akiknek nincs párjuk, barátaik mivel ütik el a szabadidejüket, mint a péntek estéket, amikor mindenki szórakozni megy? Nem hiányzik a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 18:40
1 2 3
 1/26 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Párkapcsolat nélkül nem is lehet szórakozni menni? Barátok? Vagy az sincs?
2011. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdést mégegyszer ember.
2011. okt. 28. 18:42
 3/26 anonim ***** válasza:
Megyünk mi is szórakozni, hátha felszedünk valakit.
2011. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ugyan van kapcsolatom, de nem járok szórakozni így se :D Péntek meg szombat este is itthon gépezek.

Amíg nem volt, addig akadt elég tanulni/olvasni/játszanivaló a párommal töltött idő helyett. Szóval elvoltam.

2011. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

én neten beszélgetek olyanokkal akik szintén így vannak

F

2011. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad


És akkor miért nem vagy a barátnőddel ilyenkor? A barátnőd eljár szórakozni nélküled?

2011. okt. 28. 18:50
 7/26 anonim ***** válasza:

Megnézek valami jó filmet, beszélgetek msn-en, meg zenét hallgatom...

És hiányzik persze egy párkapcsolat, de a csajokkal is el tudok menni bulizni, ha nagyon akarok...

2011. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Smartguy86 ***** válasza:

"Olvasd el a kérdést mégegyszer ember."


Oké, megtettem. De újfent azt tudom kérdezni, hogy barátok? Ki akadályoz meg benne, hogy legyenek barátaid? Azokat nem kell meghódítani, elég ha csak azonos az érdeklődési körötök. Ne legyél annyira kényelmes, hogy még barátkozni is lusta vagy...

2011. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ha együtt vagyunk, akkor napközben, na meg most nem nagyon érünk rá, az egyetem kemény, valamikor pihenni is kell.

Ő sem jár szórakozni, mi ilyen kis otthonülősek vagyunk :D

2011. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
"elég ha csak azonos az érdeklődési körötök" Válaszoltál helyettem. :)
2011. okt. 28. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!