Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szülinapi ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marissa18 kérdése:

Milyen szülinapi ajándékot tudtok ajánlani? Mit vegyek a pasimnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt.Már kapott bögrét meg sálat csokit.Igy előző szülinapra meg karácsonyra.De már most nem tudom hogy mit vegyek neki.Gondoltam valami kézzal készitettre,de mit?Ti mit ajánlotok?
2011. szept. 18. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2011. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
milyen értékben?
2011. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Használd a kreativitásod: alkoss neki olyat, amit csak Te tudsz, amiben benne van ő is, Te is, a kettőtök kapcsolata, közös élményei is... Mi az érdeklődési köre, mik a hobbijai, mot szeret, mi fontos neki? Mit éltetek már át együtt? Lehet vicces helyzet is. Bármire utalhat az ajándék.

Én mindig ilyet csinálok, sok humorral, mindig bejön.

:)

Segíthetek konkrétabban is ötletelni, ha akarod.

2011. szept. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Írhatnál pár fontos dolgot a párodról, akkor nagyobb valószínűséggel tudnánk tanácsot adni.

Például: Hány éves? Van-e hobbija, ha igen akkor mi? Milyen stílust szeret, akár zenében, akár öltözködésben. stb...

2011. szept. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Add kölcsön a pasidat egy hosszú hétvégére, utána meg tudom majd mondani, hogy mit vegyél neki.. :DD
2011. szept. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy nagy tortát bújj bele és ugorj ki, hogy te vagy az ajándék....
2011. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
most lesz 20 éves.1 éve vagyunk együtt.nagyon szeret fényképezni.a stilusa kevert mindent hallgat rock,dixco minden.ő is oylan mint énn..szereti a kézzel készitett kis ajándékokatt..de nincs ötletem mit lehetne neki késziteni :S
2011. szept. 19. 20:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Hm... fotózni szeret:

Lefotózhatnál számodra kedves dolgokat titokban, helyszíneket, amelyekhez kötődsz, fontosak az életedben. A régi ovidat, nagymama házát, a kerítést, ahol mindig féltél az ugatós kutyától kiskorodban, stb, mindenfélét, és végül a helyet, ahol Vele megismerkedtél...

Mindezt szépen előhíva, egy kis albumba rendezve, és a kétszemélyes szülinapozáson a kanapén elterülve végigmesélheted neki...


Mit szólsz?


Vagy: húsz éves lesz... a 20 az római számmal ugye XX. Vannak olyan könyvtámaszok a boltban, amik X alakúak, talán az IKEÁban láttam. Abból vehetsz 2-t, hogy jobbról-balról megtámaszthassa vele pl. a fotóalbumjait...


Tudod használni valamelyiket?

2011. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az elsőő az felkeltette az érdeklődésemet :D
2011. szept. 20. 17:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Örülök!

Ha megcsinálod, majd írjál, hogy hogy sikerült, hogy tetszett neki!

:)

2011. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!