Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen hülye és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen hülye és nézegetem az adatlapját, hogyan lehet erről leszokni?

Figyelt kérdés

Naponta többször megnézem annak a fiúnak az adatlapját akibe bele vagyok zúgva,ám ő nem akar tőlem semmit. Nem tudok róla leszokni h ne nézegessem. Tippeket,ötleteket szeretnék vagy személyes tapasztalatot. Hogy aki ugyanezt csinálta mint én,az hogyan szokott le erről?

Én már beláttam h nem lesz köztünk soha semmi,és nem vezet sehova ha az adatlapján azt lesem h épp milyen csajnak irogatott,csak rosszabbul érzem magam tőle


2011. jan. 6. 11:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb az, ha elfoglalod valamivel magad, ameddig nem jön egy másik addig úgyse szoksz le róla. Én legalábbis képtelen vagyok, az egyetlen megoldás ha nem is ülök gép elé, de sokszor azért mégis jó érzés megnézni, hogy na azért még mindig él, és frissit valamit:)
2011. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
velem 6 hónapja szakított a barátom, és én is rengeteget nézegettem.. de nem csak az övét, hanem a mostani barátnője adatlapját is. de amikor már csak sírni tudtam miatta inkább kikapcsoltam a gépet és valami mást csináltam, így már leszoktam róla teljesen. de azért még most is hiányzik...
2011. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. Nem tudom, hol kell blokkolni az illetőket.


Gondolj arra,, hogy csak sokkal rosszabbul éreznéd magad utána, ha megnézed az adatlapját és tudod, hogy kiknek miket írogat, satöbb.

Ez egy ördögi kör. Tudom, mer hasonló cipőben járok. Késztetést érzek rá, hogy megnézzem, hogy mi van vele, aztán utána kilépek és csak mondogatom magamnak, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen, mit kergetem én őt, miért kellett most megnéznem az adatlapját...

Van erre egy módszerem.

Írj neki, persze ne úgy, hogy lássa...hanem én füzetek szélére, tankönyvekbe írogatok ilyen kis szösszeneteket, ott úgysem olvassa senki. Olyan, mintha egy dalszöveg lenne például, de valójában neki írom, de ott sosem fogja elolvasni. És akkor úgy érzem foglalkozom vele, de mégsem, írok neki, de mégsem, aztán akkor nem nézegetem annyiszor.

2011. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam...így töröltem az ismerőseim közül. Legalább leesik neki, hogy ha van barátnője is, nem kell más lányokkal is kétszínűen viselkedni.
2011. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bökd meg!
2011. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem szegény srácok...

Mindenki tudja milyen veszélyei vannak a facebookolásnak meg az iwiwezésnek.. Ha ott vagy, vállaod. Vagy szigorítod az adatvédelmi beállításokat.


Hát, vannak olyan programok amikkel meg lehet nézni, ki hányszor nézegeti az adatlapodat (elméletileg) Szóval gondolj erre, mielőtt rákattintanál, milyen gáz lenne, ha rájönne :)

2011. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezt teszem,egyszerűen nem tudom megállni,hogy ne nézzem meg az adatlapját,képeit stb.:S 15/L
2011. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!