Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj, hogy iwiw-en még folyamatosan nézegetem a volt barátom adatlapját?

Figyelt kérdés
Nem voltunk sokat együtt kb egy hónapot, de nem tudom elfelejteni. Tudom, ezzel a saját dolgomat nehezítem meg sokkal, mit tegyek, hogy elfelejtsem?
2009. nov. 1. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor tudod leginkább elfelejteni ha keresel mást
2009. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Eléggé, lépj túl rajta!
2009. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Keress mást,az a legjobb módszer!!

Őt meg lehet,hogy jobb lenne kitörölni az ilyen oldalakról!

2009. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..nálam is hasonló,csak én össze se jöttem a sráccal,csak annyira belezúgtam,hogy kb 2 éve naponta többször is ránézek :S
2009. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok énis !!!

Nincs olyan hét, vagy nap mikor ne nézném meg az iwiw adatlapját !!! "már kezdem unni is" ugyanis már több mint 1 éve érdeklődöm utána.. nekünk sem tartott sokáig a kapcsolatunk .. 2-3 hét!! Mostanába már megszokásból nézegetem az adatlapját.. már nem tud annyira "izgatni" mint "régebben". Egy pici akaraterővel próbáld meg fokozatosan minnél "hosszabb" ideig nézni az adatlapját!! -> ezt úgy értem, hogy ha hetente nézegeted az adatlapját nézd csak 2 hetente.. próbáld meg... menni fog az .. és így nem lesz olyan gyakori "rohamod"... nekem sikerült :) Inkább részletes keresésben írd be milyen tipusu fiuk érdekelnek .. és inkább az ő adatlapjukat nézegesd.. addig is tellik az idő .. "márahogy"

És tényleg próbálj keresni mást!!! Ha még "ő" is jár a fejedben folyton akkor is !! Ha csak tetszik is valaki, próbál meg vele összejönni .. idővel meglátod és örülni is fogsz neki, hogy már csak hetente gonolsz rá 1x.. és így tovább.. remélem segítettem :)

Sok szerencsét ;)

2009. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elég gáz, soha nem fogod tudni lezárni, ha folyton lesed az adatlapját.
2009. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha még ennyit jelent Neked, miért nem beszélgetsz Vele? Miért nem jöttök újra össze? Az egyik legszarabb dolog a világon a szakítás, szerintem nincs olyan kapcsolat, ahol - ha megvan a javításra a kellő erő és akarat - egyszerűen ne lehetne a dolgokat megbeszélni, kijavítani... K*rva büszkeség és elvek...
2009. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan egyszerű... én dobtam ki nem egyszer hülye indokkal, amiről ráadásul hallgattam inkább kitaláltam mást (azóta megbántam ezerszer...) meg van azóta egy kapcsolata! És nem a büszkeségem, csak félek ha beszélni akarnék vele a visszautasítástól!

Ez az ötlet viszont, hogy fokozatosan csökkentem az "adagot" tetszett, kipróbálom mert muszáj lesz túl tennem magamat ezen a kapcsolaton!

2009. nov. 1. 19:38
 9/17 anonim ***** válasza:
14 éves vagy?
2009. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Dehogy is 20 vagyok :P
2009. nov. 1. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!