Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek kedvesebb?

Figyelt kérdés
Barátom hiányolja belőlem a kedvességet,a cukiságot,a nőiességet...de mit tegyek,ha én keményebb vagyok,nem olyan kis "üntyürüpüntyürü tündérbogár"? Én ha kell,megcsinálom a polcot,kiviszem a szemetet és irányítok...miért olyan nagy baj ez? Hogy legyek olyan kis kedvesebb,ha nem vagyok olyan típus?
2011. jan. 6. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy olyan, akkor ne legyél kedvesebb,legyél önmagad, ha ez nem tetszik neki, akkor rossz helyen jár.
2011. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sok benned a tesztoszteron? ;)
2011. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha meg akar változtatni, az már régen rossz. Hát nem a személyiségedért jött össze veled(?)...ezek szerint nem nagyon...
2011. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 acel ***** válasza:

Szerintem inkább is arra gondolt a srác hogy, bújj hozzá gyakrabban, ülj az ölébe ne mellé. Nőiesség: szoknya műköröm, smink, fodrász ez férfi szemmel elég általában. Am nálunk is hiány volt a nőiesség. DE az mióta "kemény tett" hogy kiviszed a szemetet ? :D bocsi de ezen behaltam.

polc: mérnök kollegáék szét toszták az ágyat és szóltak hogy segítsek megcsinálni, vittem magammal a fúróm mondom sose árt, a gyerek mikor meglátta,az első kérdése: te tudod azt használni? :) szóval az már kemény ha összeraksz egy polcot :D legalábbis viszonyítás kérdése. 22f

2011. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk együtt és mostanában bukott ki belőle...

"kemény" alatt azt értem,hogy mindent én csinálok és nem az van,hogy cicáshangon nyávogom,hogy "drágááám,kérlek vidd ki a szemetet,épp rakom fel ma a 3. pakolásomat".... hanem kell valami,akkor kimegyek érte a boltba;vagy megcsinálom -> ergo nem szorulok rá,a segítségére...úgymond. Pedig közben csak teszem a dolgom,mert ha egyedül lennék,akkor se csinálná meg helyettem senki a dolgokat.

2011. jan. 6. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Egy férfitől is NAGYON gáz szerintem, ha nem tud semmit megcsinálni és még a fúrót sem tudja használni, de egy mérnöktől meg egyenesen katasztrófa. Én biztos tettem volna valami megjegyzést, vagy pofánröhögöm a barátnője előtt, hogy mennyire "férfias" egy férfi ő..:D

2011. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem nem gond hogy ilyen vagy. Mondjuk elég alapvető dolgokat mondtál. Tehát kivinni a szemetet, elmenni boltba stb...ezek alapdolgok, ehhez nem kell egy férfi aki ért hozzá. Jó, polcot megcsinálni azt mondom nem alapkövetelmény, de én biztos annyit mondanék a barátnőmnek ha ilyen helyzet adódna hogy ügyes, talpraesett. Tényleg legyen nőies egy nő, öltözködésben, kinézetre, viselkedésre...és nehéz kimondani:D..de gondolkodásban is. Viszont szerintem nem az a nőies, ha megmozdulni sem bírsz egy férfi nélkül. De a barátod lehet úgy érzi hogy balf@szabb nálad, és nem érzi magát férfinek melletted. Bár tény, hogy a férfiaknak jó érzés ha barátnő felnéz rá, és a férfi érzi hogy a barátnő mindig az ő segítségére számít a nehezebb pillanataiban.
2011. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És hogy tudnék törékenyebb,aranyosabb lenni,nem olyan megmondós fajta csaj? Szeretem a szoknyákat,festem is a körmöm és melíroztatom is a hajam,de itt nem erről van szó,hanem viselkedésről.
2011. jan. 6. 15:11
 9/9 acel ***** válasza:

Hát kedves kérdező, szívem szerint azt mondanám hogy keress olyat aki megbecsül. A párod helyében örülnék hogy végre nem egy plasztik csoda fekszik az ágyban. Ne változz meg szerintem se, ha eddig így szeretett akkor maradjon is így!

Nekem fordítva pont ez a bajom, hogy már lassan olyan szinten önállósítottam magam hogy amit egy nőnek kellene itthon csinálni azt is megcsinálom. Exemmel ez volt a baj, ami számára már nagy előre lépés volt (pl felvarrt egy gombot, vagy megpucolt egy hagymát) azt egyszerűen nem tudtam értékelni megdicsérni, hogy ügyes vagy.

A fúróért ne aggódj majdnem leejtettem úgy röhögtem! :D és a párja is ott volt, ne tudd meg kap a gyerek ívet eleget, de ha szegény panelgyerek honnan tanulja meg? 22f

2011. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!