Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell a ferfiakban csalodni? Miert ilyen onzoek? Minel kedvesebb, rendesebb az ember annal jobban kihasznaljak ezt a helyzetet. Most en is legyek ilyen? Nem az en vilagom, de mindig csak koppanok. Mit kellene valtoztatni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell változtatni.A nők is ugyan ilyenek.Ez van.És jól van ez így.
2010. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én rendes vagyok, de a lányok nagy részének a nagypofájú "alfahímek" meg partiarcok kellenek, így ne csodálkozz. :(

19F

2010. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen. Neki rosszabb, hidd el!
2010. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

En nem a nagypofájú "alfahímek"-re palyazok, messzirol elkerulom oket, meg bulizos sem vagyok, mar voltak komolyabb kapcsolataim is, de mindig csak koppanok

Barati tarsasagaim szerint nem vagyok plazacica sem es nem tartozok az atlag koze, es megis igy jarok...mar nagyon elegem van 21/L

2010. júl. 14. 18:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok ilyen .. eddig 6 lánnyal voltam .. és mindnek vége lett.. nem az én hibámból .. én is igy érzek.. de hát ilyen a világ..

16/f

2010. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Majd összetalálkozol egy olyan fiúval, aki ugyan azt akarja, mint Te :)

Csak idő kérdése. És ne keresd, mert úgysem találod meg, majdcsak jön ;)

2010. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

már máshol is írtam

rendes fiú rendes lányt keres

gondolom ezért fogsz ki rosszakat...

2010. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én is így vagyok 20 f írj privit beszélgessünk
2010. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

azért mert nincs olyan pasi akit még a csajok nem bántottak lelkileg,az biztos.

és ha mélyen érinti a pasit ez akkor ne csodálkozz rajta,hogy bunkó lesz ezután.


és hála a szép csajoknak én is olyan bunkó vagyok már de csak a szépekkel.az ilyen csajokat alázni kell.


és ha valamelyik plázapi*sa bele akarna po*ázni ebbe az jobb ha befogja a ******* mert ez tapasztalat

2010. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mert a lányok erre nevelik rá a pasikat. Akik rendesek (eleinte én is az voltam) átverik, megalázzák.

Mivel kétszer nem dugom tűzbe a kezem, mert tudom hogy fáj elkezdtem megváltozni.

És nem sajnálom, jobb így. Elhiheted.

22F

2010. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!