Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen "olcsó"-nak tartana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "olcsó"-nak tartana?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel már 2 éve összejárunk. Mindig is tudtam h ebből más nem lesz,csak szexkapcsolat. Tudtam h nem kéne vele találkoznom,mert én már régóta szerelmes is vagyok belé,de ezt neki sose mondtam.

Most elhatároztam h véget vetek ennek az egésznek. Mikor legutóbb kérdezte h nem e találkozunk,nemet mondtam. Erre ő elkezdett osztani,h velem csak ezt tudja elképzelni,meg h van vki akiért a csillagokat is lehozná,de az nem én vagyok. Nem reagáltam ezekre semmit. Rosszul esett,nagyon. Azóta többször kérdezte h nem megyünk moziba vagy vmi,szóval találkozni akar. Én vmi programra hivatkozva sorban mondom le.

Igaz h szívesen találkoznék vele,de ez nem vezet sehova. Ha megmondom neki h ezért nem találkozok vele,akkor egy olcsó kis k vagyok. Nem értem ezt az egészet.

Mit kéne tennem,h ugy tudjam abba hagyni h ne mondjon el mindenfélének?


2011. jan. 6. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ő is ugyanazt csinálja, mint te(te még szerelmes is vagy), szóval mi jogon mondana rád akármit is...én ezt nem értem.


Egyébként meg valaki más kell neki, és közben veled dug-na? hát érdekes ember lehet.


Ne is találkozz vele, innentől már csak ő használna ki téged, és nem kölcsönösen.

2011. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak hát jobb vagy és kényelmesebb, mint a semmi.

Sajnálom, de legalább már átlátod a helyzetet, ami a legnagyobb ajándék, amit magadnak adhatsz.

Remélem lesz erőd kitartani.

Azzal ne törődj, hogy mit mond rólad, Te szerelemből tettél mindent, szóval felmentést kapsz :)

2011. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mit gondol rólad? Az a lényeg, hogy te mit hiszel magadról.

Egyébként elég szánalmas, hogy 2 éve már csak szexkapcsolatban élsz, ahelyett, hogy valami normális párt találnál magadnak. És hogy nem találtál, valószínű betudható, ennek a szexkapcsolatnak is.

De ne is törődj azzal, mi mit mondunk.

2011. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lett volna lehetőségem normális kapcsolatra,csak volt ez a sexkapcsolat és mindenkit kikosaraztam.. Hülye voltam,és azt hittem h idővel majd vmi változni fog. Persze az első pár hónapba ég nem voltam belé szerelmes,csak hiányzott a szex,aztán meg ott tartottam h nem tudok elszakadni tőle.


Csak idegesít,meg félek h másoknak is elmondja h mit gondol rólam. Ez a kapcsolata a ugymond a titkunk volt. Ha rendesen megmondom h miért nem akarok vele találkozni.akkor ezt kapom. Már elegem van h hazudoznom kell h miért nem tudok vele találkozni,és h állandóan némán van a telefonom.

2011. jan. 6. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi. Téged még csak a szájára se vehet. Ha valaki hibás az csak ö lehet. =)
2011. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nah,pont ez az a fajta férfi,akitől minél előbb szabadulsz meg,annál jobb!Először összetöri a szívedet,aztán a fejedhez vagdos mindent,ami csak rosszul eshet,végül még Te kerülsz ki hibásként belőle.Nagyon gyorsan menekülj,és légy nagyon erős!Tudom,hogy a szíved szakad bele...de meg kell próbálnod elfelejteni Őt!S ne törődj vele,ő mit gondol Rólad,az az Ő szegénységi bizonyítványa.Akár alaposan be is olvashatsz neki,hogy kicsit visszább vegyen,mert baromira a világ közepének hiszi magát,mint a legtöbb ilyen.
2011. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakítás után az exem engem kezdett mocskolni, így a közös barátokat leihtatta rólam seccpecc. Eléggé fájt az elején, de rájöttem Ó na, ilyen "barátok" nem is kellenek. Azóta új barátaim vannak, igaziak. Mit számít mit mond? Te attól nem vagy kevesebb egy centivel sem, ha valakinek valami gondja van veled, merjen odaállni és kérdezzen, ha pedig nem teszi akkor valaki egyáltalán vagy bólogató jános?
2011. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!