Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem is keresi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem is keresi a fiút, se msn-en, se telefonon, se sehol :s akkor gondolom kb nem is érdekli, ugye?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak én írtam neki , akkor válaszolt persze, meg írta hogy jól érzi magát velem , de ha én nem írok neki akkor ő sem .
2011. jan. 6. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
dehogyis, csak várja, hogy te keresd :) tényleg :)ha nem érdekled, ne félj, mondani fogja:)
2011. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi , remélem igazad van :(:)
2011. jan. 6. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
ameliyk lány így gondolkodik, az nem érdemli meg, hoyg keressék. Azért nem kell pacskernek lenni... Ha nem keres, tojd le. Magyarul nem hiányzol neki. Még egy nyamvadt üzit se küld? Ilyennel nem érdemes foglalkozni. Teszi a jófejet, közbe lese ***
2011. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
beszéltetek már erről? mert ha nem, akkor nemhiszem, hogy magától van bátorsága keresni téged. mondd neki, hogy ne csak mindig te keresd az ő társaságát, és akkor biztos fog keresni :) legalábbis, nálam így szokott lenni. első voltam:)
2011. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ez attól függ mennyi ideje ismered. Az elején nyilván neked kell (nem túl nyomulósan) keresned őt. De később is fontos, hogy ne azt érezze, hogy állandóan rajta lógsz, néha pozitívan hat, ha kicsit "nem törődsz vele", de persze csak finoman.

Szerintem ne add fel, én például kifejezetten nem szeretem, ha egy "lány akar engem felszedni" Had legyek már én a férfi ;)

Ha már a találkozások elől is kibújik, vagy ő az aki mindig először köszön el telefonban, msn-en, az már lehet gyanús :(

2011. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

keresd te.

randizgassatok még... úgyis érzed ha nem jössz be neki ( és itt nem arra gondolok, hogy nem tudod, hogy mit érez irántad, csak ha nem jössz be neki, az egyértelmű)

2011. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nem régóta van ez a dolog ,köszi a tanácsokat :)
2011. jan. 6. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
a lányok azt szeretik ha keresik és tőrödnek velük! Szerintem keresssssssssssddddddddddd! Ha igazán akarsz tőlle valamit! 18/L
2011. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:) kerestem el is hívtam azóta 2x is , mind2szer nemet mondott .


Ráadásul úgy, hogy mikor is , kedden kérdeztem tőle , hogy lenne-e kedve valahova menni hétvégén ... és azt mondta hogy nem mert fáradt lesz :))


aztán megkérdeztem tőle még 1x , pár nap múlva ,és akkor meg valami mást mondott hogy miért nem ...


Azt hiszem , hogy ez ennyi volt :/ , ő nem keres kb sosem , akkor így már egyértelmű.


Nem tudom mit rontottam el :( , jólenne megkérdezni , úgysem mondaná meg, végülis mind1...

2011. jan. 10. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!