Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy lány láthatólag mutat érdeklődést élőben plusz együtt vagyunk sülve főve, ha keresem telefonon, gépen, akárhol, egyszerűen nem veszi fel, nem ír, szimplán leszar? .

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki igazi élete van, és nem ül állandóan a gép előtt meg nem bámulja a telefonját... erre még nem gondoltál??? Amúgy meg, ha találkoztok csak veled van, és látszik, hogy érdeklődik irántad, akkor tényleg érdeklődik!!! :D
2011. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én például utálok telefonálni :DDD de ha nagyon oda vagyok a pasiért nyilván fel fogom venni neki, de sem szeretek.

ha nem reagál de élőben tényleg oda van érted, akkor nincs félni valód és biztos más oka van. nincs internetközelben, vagy nem hallotta mikor kerested és nincs pénz a telefonján stb... :))

2011. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
biztató amit írtok , csak kicsit fura:S , egyébként elég messze lakik tőlem és ezért hívom meg keresem ahogy tudom... de semmi :/
2011. okt. 9. 00:27
 4/6 A kérdező kommentje:
és köszi az eddigi válaszokat
2011. okt. 9. 00:28
 5/6 anonim válasza:

ha élőben viselkedik így sokkal biztatóbb mintha például csak msnen írna rád.. és flörtölne

az a baj, hogy ma már mindenkinek az számít "hogy jaj nem írt mosolygós smilet msn" közben meg semmit nem jelent.


a valós élet többet számít..

2011. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Há' bocs, de ha engem igazán érdekel valaki, akkor felveszem a telefont és elektronikus üzenetre is válaszolok. És van igazi életem, mégis nézem gyakran a telefonon, ugyanis az arra való, hogy én elérhető legyek. Nincs idegesítőbb, mint mikor valakit képtelenség elérni, akkor minek neki telefon, főleg (oly gyakran láttam már ilyesmit) a legprofibb, legmodernebb?

De különben nézni sem kell, mert a telefon ugyebár CSÖRÖG...

2012. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!