Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok/nők akiknek bejönnek a sovány pasik?

Figyelt kérdés
Gondolok mondjuk itt 180centi 55 kilóra, és ezt nem úgy kell elképzelni, hogy kilátszanak a csontjai, csak vékony.
2011. jan. 6. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem max az ilyen kis divatemoknak jönnek be az ilyen pasik. Minden, csak nem férfias.
2011. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, itt vagyok. Szerintem sokkal szexisebbek vagytok, mint a kigyúrtak. Vagy legalábbis akik erősebb testalkatúak. 22/L
2011. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

21:40

Végre valaki:)

2011. jan. 6. 21:51
 4/5 anonim válasza:
Nekem volt már sovány barátom, nem a kinézete fogott meg, hanem a lénye, a kisugárzása. És nem azért lett vége 2 év után mert rájöttem hogy sovány, az sose zavart, hanem mert megcsalt. Ne a külsőséggel törődj, ne emészd magad ilyeneken, legyen önbizalmad, de ne túlzott. Az sokat segít, és ne sajnáltasd magad, jó vagy ahogy vagy! Ha egy csaj megszól azért mert állitólag vézna vagy, akkor az a lány buta és még gyerek, másokat a kinézetük alapján megszólni és elitélni gyerekes dolog.
2011. jan. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én elfogadom így magam és van is önbizalmam, azért vagyok sovány mert egy csomó ételfajtára allergiás vagyok és ilyet nem ehetek, mondjuk ettől még jóképű vagyok, csak az arcomon is látszik, hogy sovány vagyok.
2011. jan. 7. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!