Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a félénk, csendes, értelmes, érzelmes, érzékeny fiúk?

Figyelt kérdés

Annyira nem vagyok érzékeny, hogy állandóan elbőgjem magam.


De időnként megeresztek pár könnyet. :)


2011. okt. 2. 17:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
22%
Még a meleg fiúknak sem jönnél be! Ilyen felfogással egy kutya lesz a legjobb társad az életben.
2011. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
0%
x'DDDD nem bejönnek csajok? hanem keressél egy csajt és megtudod ;) tényleg félénk lehetsz ha itt kérdezel utána ^^
2011. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Első, te félreértettél valamit, amúgy is lány vagy te?
2011. okt. 2. 17:45
 4/37 anonim ***** válasza:
46%

pfuj nem

bőgni én is tudok

inkább legyen nagy farkad és tudjál villanyt szerelni

2011. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Mitmivan? ***** válasza:
61%
Félénk, csendes, érzelmes (ha túlzottan érzelmes).. Hát ez nem jön be. Ha értelmes vagy az jó.
2011. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
sokszor szemeztem lányokkal és úgy tűnt bejövök nekik, visszaszemeztek vagy a hajukat babrálták, izgatottak lettek, csak én nem tudok lépni, egyszerűen lefagyok és hiába szeretnék menni a lányokhoz leszólítani őket, józanon nem tudom megtenni :(
2011. okt. 2. 17:47
 7/37 A kérdező kommentje:

Ezt az érzelmes részt, szerintem félreérthetően írtam le.


Ha van olyan film, amin hirtelen megragadnak az érzelmek, elkönnyezem magam időnként, bár ez nem olyan sűrű, vagy, ha valami meghatót látok, hallok stb. ilyen helyzetektől is, persze elvonulok, hogy még a családban se lássa senki sem vagy ráfogom a hagymára :D

2011. okt. 2. 17:49
 8/37 A kérdező kommentje:
akinek a farkam mérete számít az bekaphatja :D
2011. okt. 2. 17:52
 9/37 anonim ***** válasza:
Ha jól is nézel ki akkor nincs akadálya!
2011. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 mus musculus ***** válasza:

Attól függ, mit takar a 'csendes' és az 'érzelmes'. Ha csak annyira csendes, hogy nincsenek nagymenő beszólásai és nem kommunikál akárkivel, csak közeli barátoknak nyílik meg, az teljesen oké, de ha már akkor sem tudom szóra bírni, ha a s*ggem verem a földhöz, az semmiképp sem jelent előnyt. Az érzelmesből szintén a "mérsékelt" változat a jó, tehát ha tényleg csak annyira vagy az, ahogy azt a kérdésben felvázoltad, az is rendben van.

Szóval igen, nekem tökéletesen megfelelnél.:D

2011. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!