Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális az állandó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az állandó, durva kedélyállapot változás?

Figyelt kérdés
Életemben először vagyok szerelmes (vagy legalábbis közel hozzá) és ez teljesen megváltoztatta az életemet. Egyik fontos momentuma az, hogy állandóan, durván változik a kedélyállapotom óráról órára. Ma is, egész kora este nagyon durván sz*r hangulatban voltam, és úgy éreztem, teljesen esélytelen az egész ügy a lánnyal és nem is tudom, hogy fogom túlélni ha nem sikerül. Most pedig egyre jobb a hangulatom, pozitívan látom a jövőt és újra van erőm gondolkozni is. Én szerintem ez valamiért nem teljesen normális jelenség xD Mégis.. mitől lehet ez?
2011. jan. 6. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ilyen...
2011. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, de van kapcsolat az érzelmi életeddel, vagy csak úgy natúr vagy ilyen?:)
2011. jan. 6. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Natúr. :S Nagyon rossz dolog.
2011. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerelemnél normális, nagyon hasonlít a biokémiája a depresszióra. Általában magától gyógyul. :)
2011. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!