Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem 1 lány, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem 1 lány, már elégé szemezünk egymásal, oda akarok menni hozzá! Csak mit modjak neki? Az jó, hogy lenne kedved velem eljöni pizzázni vagy lenne kedved eljöni velem a városba sétálni? Melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
város séta, max ott beülltök pizzázni
2010. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is séta csak előbb,én annak jobban örülnék. 18/L
2010. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Odamész és megmondod neki hogy szimpatikus neked, szeretnéd megismerni és arra gondoltál, hogy elmehetnétek sétálni valamerre ha van kedve és persze ha ráér. Ennyi.


Sok sikert. Jahh és az eredményről majd tájékoztass minket lécci. ;)

2010. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
szerintem bármelyik jó, a lényeg h menj oda és kedvesen hívd el :)
2010. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
18/F Bocsi ez lemaradt. :)
2010. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

elmondom én hogyan csináltam :)

a suliban megtetszett egy lány, szemeztem vele, majd kivártam az alkalmat, hogy közel legyünk egymáshoz, és megkérdeztem (velem párhuzamos osztályba jár), hogy őt is tanítja-e ez és ez a tanár, és sokat szívnak-e nála?.. Ő válaszolt, majd mondtam h "de hülye vagyok, hát be sem mutatkoztam".. Bemutatkoztunk egymásnak és egy jót beszélgettünk.. Köszönőviszony kialakult és most elhívtam ranidzni, amire eljött :)

2010. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,de utolsó ez tök aranyos:) Kérdező,szerintem kövesd az ő példáját:D Második válaszoló voltam.
2010. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ötlet nem rossz :D Én a kedvenc söréröl kezdtem el beszélgetni vele :D 16/f
2010. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
eggyértelműű..:) egy séta :) délután :P és jóesetbe ijen hűvös időbe vidd el..:) hátha fázni fog, átölelheted, és elmondhatod neki:) sok sikert :)
2010. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Séta :)

De a lényeg,hogy beszélj vele :P

2010. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!