Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az ígérete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az ígérete ellenére is bagózik?

Figyelt kérdés
Megígérte, hogy többet nem gyújt rá, de látom, hogy szívja... Mit kellene tennem?
2011. jan. 7. 21:56
 1/7 anonim válasza:
szija! hát az az igazság,h én látom a másik "sötét" oldalt,mert én is dohányzom. nem tudsz szerintem semmit tenni. én is sokszor megígértem,de egyszerűen nem ment. ezzel ő nem neked akar ártani. csak rontassz a helyzeten,ha megigérteted vele,h ne cigizzen.max ha megkérdezi,h már nem zavar,akkor mond azt,h zavar de látom nem nagyon érdekel. vagy pl nekem nagyon fájt mikor cigi után mondták nekem,h büdös vagyok:)és kitartás.ragaszkodunk nagyon a cigihez!!!
2011. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cigit valaki kedvéért senki sem tesz le, legalábbis végleg biztos nem. Leszokni úgy lehet, ha ő akar leszokni.
2011. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megígérték már, sőt mondták is, hogy letették, mégis a szemem láttára szívták. Semmit nem tudsz tenni sajnos, maximum ha nagyon zavar, akkor szólj rá, hogy előtted ne cigizzen...
2011. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hagyd ott, vagy fogadd el úgy ahogy van
2011. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hagyd ott!!!
2011. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem! Szeretem őt, és bízom benne, hogy képes rá! Mutterom is képes volt leszokni, mert faterom azt szerette volna. És neki sikerült!
2011. jan. 8. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Én önszántamból tettem le a cigit...még a az akkori barátnőm is azt hitte hogy csak hülyülök...de kereken egy éve nem szívom és ebben sokat segített az hogy a csaj ott volt nekem...Amugy nem nagy cucc letenni...de viszont azt megálni hogy fél év után rágyujtani....pfff tiszta halál így egy év után nagyon jól érzem magam a bőrőmben és nem érzem magam igénytelennek a cigi végett...

Amugy ha tényleg szeret akkor letenné magától szerintem...Ha viszont leteszi arra számítsál hogy esetleg ordibálósabb lessz vagy indulatosabb lessz egy darabig a párod...

Nekem az első 2 hét gyerek játék volt...egyedül csak a kávé és a sex után hiányzott meg akkor mikor mindenki köcsögségből kinálgatott hogy nehogy leszokjak mert akkor nem leszz kitől kérniük....A lényeg az hogy túlélhető és elvárhatod a párodtól hogy lerakja, de akkor segíts neki!!!!Foglalja le mindig magát szünetekben is!!!

2011. jan. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!