Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ez a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ez a fajta kopaszodás? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Én vagyok a képen, láthatjátok milyen jóképű vagyok. A kérdésem, hogy ezt mennyire látjátok "testi hibának", kivetnivalónak? 20 éves vagyok, és habár eddig még senki sem élcelődött rajtam ezzel kapcsolatban, meg a lányokkal is jóban vagyok, csak azért érdekelne, hogy mit gondolnak az emberek, főleg a lányok erről. Egyébként 0-ás hajam szokott lenni, akkor nem látszik ennyire.


2011. jan. 7. 22:10
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen, győri vagyok.
2011. jan. 7. 22:21
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor jól felismertem a háttért.
2011. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :) 21/l
2011. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen sajnos, apukamtol orokoltem szerintem. Nem neveznem kopaszodasnak, en csak 18 vagyok de miota az eszemet tudom ilyen. Mondjuk nekem hosszu hajam van es nem nagyon latszik csak ha osszekotom...


18/F

2011. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Iniestának is ilyen.:D

[link]

Amúgy semmi baj nincs vele, bár az arcod nem látom, a hajad nem zavarna.

2011. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Sztem sincs baj vele, szép a mosolyod! :)
2011. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

" Nekem is ilyen sajnos, apukamtol orokoltem szerintem. Nem neveznem kopaszodasnak, en csak 18 vagyok de miota az eszemet tudom ilyen. Mondjuk nekem hosszu hajam van es nem nagyon latszik csak ha osszekotom...


18/F"


teljesen egyet értek ezzel, csak én lány vagyok, és apám mellett még anyámnak is ilyen. szerintem semmi kivetnivaló nincs benne. sőt néha jobban szeretem mintha ott is lenne (:

2011. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

aranyos a kép :D

amúgy nem gáz sztem sem

2011. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen őszülök :P annyira nem foglalkoztat, csak akkor látszik ha hosszabb a hajam és csak közelről. Sztem jobb mint ha kopaszodnék, de azzal sincs szerintem semmi gáz :)

21/F

2011. jan. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Húha, megleptek a válaszok :O:O:O


Mikor összejöttem a vőlegényemmel, akkor neki is erősen ritkult a haja a feje tetején. Nem volt feltűnő, de nekem az lebegett a szemem előtt, hogy akkor pár év múlva kopasz lesz (21 éves)? :/ Nekem nagyon nem tetszett, nem szeretem ha valakin látszik h kopaszodik, illetve a kopasz pasikat se nagyon favorizálom... Na jó, abszolút nem. Nekem KELL haj a férfira.


Szóval elmentünk hajgyógyászhoz, aki beutalt vérvételre, több hónap vizsgálgatás után rájöttünk, hogy milyen vitaminhiányai vannak, illetve hogy a mandulái gyulladt gócokat képeztek. Mandula kivesz, vitaminokat nyomatjuk ezerrel, és láss csodát, elkezdett visszafordulni a folyamat. De nem ez a legjobb benne, hanem hogy mindennek köszönhetően kiderült, hogy hiánybetegségekben szenved. Talán sokkal többet is megmentettünk, mint a haját...


Tehát szerintem érdemes volna elmenned egy szakemberhez, hogy megmondja neked, hogy a kopaszodásod természetes folyamat eredménye (és ez esetben akár le is tojhatod, hiszen a jelek szerint a nők többségét nem zavarja), vagy pedig a hajhullás egy jel a testedtől, hogy valami baj van. Nem szabadna ennyire félvállról meg természetesnek venni ezeket a dolgokat, mert sokszor nem hormonális hatások állnak a háttérben.


Üdv

22/L

2011. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!