Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ez a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ez a fajta kopaszodás? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Én vagyok a képen, láthatjátok milyen jóképű vagyok. A kérdésem, hogy ezt mennyire látjátok "testi hibának", kivetnivalónak? 20 éves vagyok, és habár eddig még senki sem élcelődött rajtam ezzel kapcsolatban, meg a lányokkal is jóban vagyok, csak azért érdekelne, hogy mit gondolnak az emberek, főleg a lányok erről. Egyébként 0-ás hajam szokott lenni, akkor nem látszik ennyire.


2011. jan. 7. 22:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Apukám és az ő testvérének is ilyen, gyanítom ez inkább genetikai. Vérvizsgálatra és hasonló egészségügyi vizsgálatokra gyakran szoktam járni, nem mutattak ki semmilyen problémát, próbálok egészségesen élni, sokat sportolok.


Szerencsémre sokan mondták, hogy nem zavarja őket, ez megnyugtatott. Persze vannak emberek, akiket zavar a kopaszodás, vagy a szemüvegesség, vagy a csípőficam, vagy akármilyen testi hiba.


Most általánosságban beszélek, nem téged akarlak támadni, csak én úgy voltam mindig is vele, hogy -habár eddig senki sem hánytorgatta fel nekem- de ha valaki ezt kifogásolja rajtam, és azt mondja: "Kedves vagy, meg tetszel, de sajnos kopaszodsz és így nem kellesz!", azzal én úgy vagyok, hogy még szerencse, hogy kiderült a lányról, hogy ennyire felszínes, és olyan dolog miatt ítél el, amiről nem tehetek.

2011. jan. 8. 20:27
 22/24 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz. amúgy a citromos gösser egészségesnek számít? :D
2011. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Csak mondj egy keresztnevet, mert téged úgy tűnik ismerlek.
2011. jan. 9. 21:16
 24/24 anonim válasza:
pestről jött a válasz. BF - FLower Power!
2011. jan. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!