Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most haragudhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most haragudhat rám? Hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Ritkán találkozunk és ezúttal először kielégítettem a barátomat orálisan.Ő mondta hogy nem kell lenyelnem, de én ragaszkodtam hozzá.Kicsit sötét volt, és hát meglepődtem, öklendezni kezdtem, de hang nélkül, mert nem akartam hogy észrevegye, viszont lenyeltem közben.De lehet hogy észrevette.Szerintetek most haragudhat rám?

L16


2011. jan. 8. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ilyen velem is volt. Én elmondtam neki hogy mi történt, meg látta is és azt mondta hogy nem haragszik meg semmi, nem erőszak a disznótor. Nem hinném, hogy haragudni fog a barátod, ha legközelebb szeretné, hogy lenyeld, akkor nyugodtan mond neki hogy ez történt és hogy inkább nem tennéd meg. 18/L
2011. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. jan. 8. 10:09
 3/3 A kérdező kommentje:
viszont nem mondtam hogy legközelebb nem tenném meg, már tudom mire számíthatok!
2011. jan. 9. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!