Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy haragudhat meg azert egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy haragudhat meg azert egy fiu azert egy lanyra, mert az elmondta, hogy tobbet erez, mint baratsag?

Figyelt kérdés
Nem ertem, miert csinalja ezt; elmondtam egy sracnak, hogy tetszik, nem is mondott ra semmit, csak annyit, hogy jo; es miota tudja ezt, azota nem hajlando velem beszelni; minden lannyal kedves, minden lannyal viccelodik, csak velem nem. Mindenkinek kedvesen koszon, nekem pedig odavag egy huvos "szia"-t.
2011. márc. 19. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy ö is szeret teged de nem készult még fel arra hogy járjon veled..vagy csak baratsagot akart es ezert
2011. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jo, de ha csak baratsagot akar, akkor azt miert nem tudta elmondani akkor, amikor elmondtam neki, hogy tetszik. Es miert utasit vissza folyton, amikor beirom MSNre?
2011. márc. 19. 11:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most dolgozza fel magában az "élményt". Előbb-utóbb reméljük érdemben reagál. Most talán még nem tudja mit is mondjon.
2011. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen am, de en mar 4 honapja elmondtam neki, hogy tetszik. Annyi ido alatt mar fel tudta volna dolgozni; nem?
2011. márc. 19. 11:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, azt hiszem rossz hírem van. Nem viszonozza az érzelmeidet.
2011. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondtam volna, hogy félhet attól, hogy tetszene-e neked akkor is, ha jobban megismernéd, de 4 hónap alatt rendszeres találkozások-beszélgetések folytán ezen már túltette volna magát, vagy tisztázódott volna.


Így viszont sztem is felejtős a srác. Hagyd a csába.

És ne érezd magad kényelmetlenül, azért nem kicsit bunkóság ha nem viszonozta az őszinteségedet, legalább egy nemleges válasszal.

2011. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4 honapja mondtam el neki, de azota SEMMIT NEM BESZELTUNK, csak szia-szia! Azota szakadt meg a kapcsolatunk....
2011. márc. 19. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tartunk fenn barátságot olyannal, aki többet érez irántunk, mint barátság, de ezt mi nem tudjuk viszonozni.

Ez az egyik alapelvem.

Egyik oka az, hogy amíg barátilag viszonzom a közeledését, addig ő reménykedni fog, hiába mondom meg neki feketén-fehéren, hogy semmi nem lehet köztünk. Így nem fog tudni tovább lépni és nyitott lenni egy esetleges másik kapcsolatra.

A másik oka, hogy ha a barátságunk ideje alatt én összejövök valaki mással, ő úgy fogja érezni, hogy hitegettem és nagyon csalódott lesz.


Talán az illető fiú is hasonlóképpen gondolkozik.

2011. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nincs kizarva, hogy igy gondolkozik, de megmondom oszinten szerintem nem; mert ha igy gondolkozna, akkor elmondta volna, hogy en nem tetszem neki; de o ezt egy egyszeru "jo"-val rendezte le.

Ha nem szeretne tartani tovabb a baratsagot, akkor nem hiszem, hogy koszonne, meg intene, ha meglat, meg nem nezne melyen a szemembe. Szerintem

2011. márc. 19. 13:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom. De itt csak találgatni tudunk. Talán kellene egy kis bátorságot gyűjtened és még egyszer beszélni vele. Megmondhatnád neki, hogy rosszul esik, hogy így kerül és nem érted az okát. Megkérdezhetnéd tőle, hogy amiatt van-e, hogy bevallottad, hogy tetszik neked és megkérdezhetnéd, hogy ő érez-e valamit irántad.


Figyelj, veszíteni valód nincs. Ha tetszel neki akkor nem fog megutálni csak azért, mert őszinte vagy, ha meg nem tetszel, nem kedvel, akkor meg úgyis mindegy.

2011. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!