Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, már a kezdetek óta szemezünk, és nekem az ózóta tetszik, már év eleje óta 1 úton járunk haza, 10 méterre lakunk egymástól. Eddig nem beszélgettünk, csak mentünk egymás mögött, mostanában, mindig beszélünk eddig csak fél mondatokat, az átjárónál amikor megálltunk mind2-en. Eddig mindig csipkelődéssel kezdte a beszélgetést, de közbe kedves is volt :D Most utoljára, mondta nekem, hogy menjünk együtt, én mondta oké, és nagyon jól megértettük egymást, mesélt magáról, én is magamról.... Régen amikor még nem voltunk beszélő viszonyba mindig összeakadt a tekintetünk, most meg ugye, ha meglátjuk egymást, mindig mond valami marhaságot :D Nekem nagyon tetszik, és az lenne a kérdésem, hogy talán én is neki? Egyszer mikor bent voltam egy terembe és ők pont oda jöttek, oda jött ahol én voltam, és elkezdett magyarázni, mindenfélét :D (nem nekem, hanem a tanárnak) én meg megfordultam és rám nézett, meg amikor hülyéskedik a folyosón, és arra megyek rám néz. Meg egyszer vártam a bolt előtt valakit, mondtam neki (a barátnőmnek), hogy megvárom, ő pont akkor jött ki a boltból, és 2 perc múlva jön vissza a srác a barátjával, és beküldi a barátját a boltba, és akkor is beszélgettünk. Meg volt, hogy megkérdezte hány órám van... nagyon sok mindent tudnék mesélni, még, de hosszú lenne elolvasni, előre is nagyon szépen köszönöm!! :)
2011. jan. 8. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy közömbös neki :) Mosolyogj sokat,meg incselkedj vele, bolondítsd magadba :D
2011. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2011. jan. 8. 13:59
 3/5 anonim válasza:
biztos !
2011. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyerunk csajszi!Csak igy tovabb, ez olyan aranyos.(:

20/L

2011. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D köszönöm szépen :)
2011. jan. 8. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!