Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lány, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, mit tegyek? Ez már leszbikusság vagy csak egy átmeneti dolog?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, nagyon odavagyok az egyik lány osztálytársamért. Egyszer tetszett egy lány, kb 2 éve, de azóta csak fiúk. Nagyon fura ez az érzés..mindig mikor meglátom, olyan boldog leszek. Nem akarom, hogy megtudja, meg senkinek nem akarom elmondani, ő nagyon odavan értem (baráti szinten) és ciki lenne, ha megtudná. Segítsetek légyszí! Nem kérek értelmetlen hozzászólásokat.
2011. jan. 8. 14:30
 1/8 A kérdező kommentje:
*17L
2011. jan. 8. 14:31
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy még mindig keresed magad.
2011. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Nekem sok leszbi barátnőm van, az kicsit más szerintem...

A leszbik valójában általában alkatra is nagyon fiús lányok, a viselkedésük néha zavart...


Amit érzel, az serdülőkorban teljesen normális, nekem 2 ilyen barátnőm is volt.

Annyira imádtuk egymást, együtt aludtunk, fürödtünk, én is úgy éreztem, hogy már súrolja a szerelem határát, de nem,...ez nem az.:)

Ez inkább csak nagyon jó barátság, + valószínűleg van ebben a lányban valami, ami miatt hasonlítani akarsz rá, ami megfog benne...

2011. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen más, mint én, de nagyon..jaj nagyon tetszik. Nem beszélünk olyan sokat, de mikor beszélünk, mindig azt mondja, hogy engem ő tökéletesnek tart, meg szeretne olyan lenni, mint én. Pedig ő is szép:) Nem tudom, mit tegyek. Közeledjek felé?
2011. jan. 8. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hívd el beszélgetni és amikor beszélgettek nem muszáj folyton, de nézz mélyen a szemébe és akkor rájön mit akarsz! Hidd el nem ciki,ha egy lány megtudja hogy tetszik neked!
2011. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt azon gondolkodnál, hogy lépj-e értékeld át hogy mennyit jelent a barátságotok! Ha egyszer teszel bármit is attól a barátságnak vége. Lehet hogy együtt lesztek valameddig, de kapcsolat után nincs barátság. ezen kívül lehet hogy el fog kerülni mert ő nem viszonozza az érzéseid. Gondold át mennyit jelent a barátságotok és ha sokat, felejtsd el!

ha nem meg próbálkozz! :)

2011. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dd
2012. jan. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem meg menjetek el bulizni, igyatok, és smárold le, aztán kiderül hogy mivan.
2013. júl. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!