Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért mindenki kivétel?

Figyelt kérdés
Itt soha senki nem csalta meg a másikat,itt mindenki rendes fiú,itt senki sem ribanc,mindenki tudja ,hánykor kell lefeküdni stb .stb.
2011. jan. 8. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Még nem olvastál sok bejegyzést :)

Van itt minden, a társadalom minden rétegéből szinte.

2011. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egyéb itt is vannak kamusok:)
2011. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én, pl. kivétel vagyok!
2011. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert tényleg nem csaltam meg a páromat. Most mit csináljak? :D

Soha nem voltam egy megcsalós, régebben inkább nem is volt komolyabb kapcsolatom, inkább flörtölgettem. Nem hiányzott, hogy valaki mindig a nyakamon lógjon, ezzel ráadásul annak is az elejét vettem, hogy ha megtetszik valaki más, akkor agyaljak, hogy hogy szakítsak a jelenlegivel.

Aztán olyat találtam, aki minden téren tökéletesen megfelel nekem, mindent megkapok tőle, amit szeretnék, akkor meg minek kacsintgassak más felé? :)

2011. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mert itt mindenki benne van az igaz szerelemben/reménytelenül szerelmes valakibe

minden srácnak nagyobb a pénisze az átlagnál

minden lány elég szűk

minden srác bírja x órán keresztül a dugást, és utána (nemtől függően) spriccelős orgazmusa van/ 3 méterre kilövi a spermát.

és mindenkit csinosnak/jóképűnek tart a környezete

2011. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert a nem rendes fiúk és lányok nem itt töltik a szombat estéjüket, hanem elmennek szórakozni, azokkal nem itt a gép előtt fogsz találkozni.

Vagy már idősebbek vagyunk és azért nem szórakozunk.

Vagy itt ragadtunk a gép előtt, ahelyett, hogy szórakoznánk, ami szerintem elég szánalmas...

2011. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nkm pl gipszbe van a labam, azert ulok itthon:(
2011. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én kivétel vagyok a javából, de tényleg. 15/L
2011. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valakire igaz ez (nem csaltam meg a párom, nem is fogom, nem vagyok ribanc - ez azért nem olyan nagy "művészet"), miért lenne kivétel? Komolyan nem értem, nem lehet ilyen értelemben normális, átlagos életet élni, mert akkor már képmutatónak tartanak, vagy hazugnak...Röhejes.
2011. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kovpet ***** válasza:

Nekem van egy csomó jó és egy csomó rossz tulajdonságom.

Az előbbieket leírom itt, az utóbbiakat majd hülye leszek :)

2011. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!