Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenlegi partneremet átverem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenlegi partneremet átverem! Az adottságaimat és a férfiak érzéseit maximálisan kihasználom! Vélemény?

Figyelt kérdés

Van egy ismeretlen ismerősöm iwiw-en, aki magáról az alábbiakat teszi közzé:


Ezt csinálom, mikor dolgozom: Eltartatom magam! Keresem aki eltart!


Ezt csinálom, mikor nem dolgozom: Jelenlegi partneremet átverem! Az adottságaimat és a férfiak érzéseit maximálisan kihasználom!


Magamról: Szinte mindenki félre ismer! Ne tévesszen meg a képen látható szende mosoly. Jelenlegi pasimnak aki görög zenész 3 évig szeretője voltam mielőtt elhagyta a családját. Most ő tart el engem és a családját is. A pasim ideális számomra mert az önbecsülésébe még az is belefér, hogy én amikor egy másik férfival töltöm az éjszakát, ő másnap ugyanúgy ölel és csókol, mintha semmi nem történt volna.


---


Mit gondoltok egy ilyen nőről? Nektek is kedvetek volna alaposan a szájába lépni és megtépni? Nekem nem ártott semmit, de azt hiszem vannak bizonyos emberi normák, amiket ha átlépünk, akkor legalábbis nagyon kussolunk róla és elszégyelljük magunkat. Na de ez...?!?!?!?!


22/L


2011. jan. 8. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyre több az ilyen nő sajnos, kihasználják a pasikat.

Az ilyet én nem tekintem nőnek!

20f

2011. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ügyes és legalább őszinte. Ha nem tetszik, ne foglalkozz vele. Engem nagyon nem érdekel, hogy ő mit csinál.

Szerinted boldog?

Mert szerintem biztos nem az.

2011. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is a szájába lépnék.
2011. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valaki más kreálta neki ezt az adatlapot...
2011. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Nők ilyen mocskok ezért kell kihasználni csak őket
2011. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ilyen a humora, vagy így próbálja felnyitni valaki szemét.
2011. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, ezzel a nővel valami nagyon súlyos dolog történt, valamelyik férfi csúnyán,átverhette,megcsalhatta,és mindamellett,hogy valóban nem kellene az ilyeneket közszemlére tenni, én maximálisan egyetértek vele,ugyanis én is így vagyok most a férfiakkal...

Az összes átver és becsap, kezdem azt hinni, egyik sem kivétel,és nincs normális,őszinte férfi a világon.......

2011. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok és őszintén sajnálom azokat, akik nem képesek az őszinte szerelemre. Amelyik pasi meg ezt elviseli, annak nem is való jobb nő.
2011. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezaz, ők is kihasználnak minket, eladják nekünk a testüket, zsarolnak vele folyton:(
2011. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem kamu az adatlap, mert valamennyit tudok róla...


Tudjátok ez mind szép és jó, hogy ilyen hülye meg úgy csalódott, meg megérdemli... Nekem viszont az első gondolatom az volt, hogy most nyíltan reklámzza, hogy tönkretett egy családot, és direkt büszke rá.


Ha ott véget érne a bemutatkozás h "kihasználom a férfiakat" akkor legyintek, hogy na ez is csak egy rib.anc, de ez... :/

2011. jan. 8. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!