Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap jön áthozánk a család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap jön áthozánk a család egyik barátja aki mellesleg tetszik nekem milyen trükköket vessek be hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
kb.2 hete találkoztunk legutobb és szemeztünk meg ilyenek de nem akarom neki konkrétan megmondani hogy bejön nekem...Mit tegyek??
2009. jan. 29. 22:00
 1/6 A kérdező kommentje:
ugy vettem észre énis bejövök neki..de kicsit biztatni szeretném:)
2009. jan. 29. 22:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemeztetek az már fél siker! ;) Sokféle praktikát belehet vetni.Legyél nagyon csinos, kirívó, de ne vidd túlzásba.Sokat mosolyogj, add a legkedvesebb énedet.A pasik szeretik, ha egy lány bűbájos, cuki.Ugyanakkor legyél talpraesett, sokoldalú.A szemezést meg nyugodtan folytathatod, mert az egy elég egyértelmű jele annak, hogy akarsz tőle valamit.Amivel még érzékeltetni tudod az, ha beszélgetés közben szépen mosolyogsz rá lassan pislantasz, és nyugodtan lehetsz izgatott, mert ha zavarban vagy előtte, az egyértelművé teszi, hogy többet akarsz tőle, mint egy egyszerű barátság.Persze vannak olyan pasik, akik még ezeket az intenzív jeleket sem veszik észre(érdekes), vagy csak félnek közelíteni a másikhoz, félnek kezdeményezni...Ebben az esetben az az egyedüli megoldás, ha konkrétan megmondod, hogy vágy rá. :P Remélem nem hagytam ki semmit XDXDXD
2009. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még is kihagytam valamit... egy sz betűt *vágysz ;P
2009. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:))
2009. jan. 29. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek a trükkök csak a nők fantáziájában találják meg a létjogosultságukat. Sokkal könnyebben tudtára adhatod, hogy bejön neked ha pl a zsebébe csempészed egyik tangádat és sokat mondóan ránézel amikor előveszi abban a hitben, hogy a zsepije az vagy ha bátrabb vagy akkor találj egy olyan alkalmat mikor egymás mellett vagytok és ha nem néz senki oda, markolj egy jót a seggébe. Ezekből azonnal tudni fogja mi az ábra ;)
2009. jan. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)) De én inkább a vissza fogottabb tipus vagyok és ha azt csinálnám eléggé ugy jönne le mintha egy gyors pásztor órát akarnák:)De azért köszi
2009. jan. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!