Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Szomorú vagyok, mert rövid pórázon vagyok.

Figyelt kérdés

5hónapja vagyok együtt a barátommal.

Sokat veszekedünk nagyon féltékenyek vagyunk mindketten.

Én azért mert előttem szinte minden lánynál bepróbálkozott.

Ő pedig valószínűleg nem bízik bennem, persze okot nem adtam.

Ő annyira betegesen féltékeny hogy mindenhol tudja a jelszómat.

Megadtam mert hülye voltam, azt mondta hogy azért nem adom meg mert titkolok valamit.Ezek után muszáj voltam meg adni hogy megbízzon bennem.

Msnről mindenkit aki neki nem tetszett törölnöm kellett.

Facebookon senkivel nem beszélgethetek mert belépked.:(

Már ott tartok hogy egy egy ismerősömmel titokban beszélgetek és törlöm mert belenyúlkál a leveleimben olvasgatja.

Most ott tartok hogy szakítottam vele, de nagyon szeretem.

Mit tennétek a helyemben???Jóra lehet még hozni ezt a kapcsolatot?


2011. jan. 9. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a fajta féltékenység tolerálhatatlan! Nem lehet helyrehozni, mert ezen a beteges féltékenységen nem lehet változtatni. Továbbra is ezt csinálná. Jól tetted, hogy dobtad.
2011. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondogasd neki hogy szereted, csináljatok közös programokat és érd el hogy megbízzon benned.
2011. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez is egy probléma nekem legalább is.

Ő nem akar menni sehova :(

ezt sem szeretem benne

2011. jan. 9. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Azonnal. Én 3 évig szenvedtem egy ilyen mellett. Teljesen tönkrementem, lelkileg, egészségileg, mindenhogy! Talán életem végéig nem tudom kijavítani ezt az óriási baklövést, hogy mellette maradtam az intő jelek ellenére is!
2011. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!